Selectie › Training Laatst bijgewerkt: 29-08-2010 11:36

De trainingen van de selectie van RKVV Velsen zijn op:
dinsdag en donderdag van 20.15 uur tot 21.45 uur.
De A-selectie wordt getraind door Peter van der Waart.
De B-selectie wordt getraind door Patrick Badenhuisen
De hersteltraining/looptraining wordt gedaan door Frans van der Horst.

Voor ALGEMENE OEFENSTOF (klik hier)

TECHNISCHE TRAININGEN WIEL CORVER:

De bal met de binnenkant van de rechtervoet voor het lichaam langs kappen, met de buitenkant van de andere voet meenemen, weer met de binnenkant van de linkervoet voor het lichaam langs kappen enzovoort. 

De bal met de binnenkant van de wreef onder het lichaam kappen, met de binnenkant van de andere voet meenemen en vervolgens weer met de binnenkant van de wreef onder het lichaam kappen enzovoort. 

De bal met de buitenkant van de voet kappen, met de binnenkant van de voet meenemen, weer met de buitenkant van de voet kappen enzovoort. 

De bal met de binnenkant van de wreef kappen en met de buitenkant van de zelfde voet meenemen, vervolgens de bal met de buitenkant van de voet kappen en met de binnenkant van dezelfde voet meenemen. 

De buitenkant van de voet achter de bal zetten, om je eigen as draaien en de bal met de buitenkant van de voet meenemen. 

De binnenkant van de voet achter de bal zetten, om je eigen as draaien en de bal met de binnenkant van de voet meenemen 

Met de punt van de voet de bal voorlangs het lichaam spelen, de bal met de buitenkant van de andere voet meenemen. De bal weer met de punt van de andere voet voorlangs het lichaam spelen enzovoort. 

De bal met de punt van de voet onder het lichaam draaien, met de binnenkant van de andere voet meenemen.

Met de binnenkant van de voet over de bal stappen, de bal met de binnenkant van de andere voet meenemen. Hetzelfde met de andere voet uitvoeren.

De bal afstoppen via een snelle draai dezelfde voet achter de bal plaatsen en de bal in tegenovergestelde richting meenemen.

De bal onder de voet afstoppen, snel draaien en de bal met de andere voet meenemen.  

 

Het standbeen naast de bal plaatsen, de bal met de binnenkant van de andere voet achter het standbeen langs spelen. 

 

De bal onder de voet naar je toe halen en met de buitenkant van dezelfde voet weer meenemen, vervolgens hetzelfde met de andere voet. 

De bal terugtrekken onder de voet, afstoppen met de binnenkant van dezelfde voet en de bal met de binnenkant van de andere voet meenemen. 

Standbeen naast de bal, de bal onder het lichaam halen en met de binnenkant achter het standbeen langs spelen.