Coronarooster

 

Maandag 11 mei 16.05 - 20.45 Hans Nierop / Dennis Wind
Woensdag 13 mei 15.35 - 20.45 van 15.45 tot 18.00 uur  Arno Groenendaal
van 18.00 tot 20.45 uur  Dennis Wind
Donderdag 14 mei 16.35 - 20.15 Manuel Torres
Mary Bosman
Zaterdag 16 mei 08.50 - 13.30 Ans Huybers
Maandag 18 mei 16.05 - 20.45 van 16.05 tot 19.00 uur  Lidwina Wever
van 19.00 tot 20.45 uur  Rien Rolvink
Dinsdag 19 mei 15.35 - 19.30 van 15.35 tot 17.00 uur  Jasper de Vries
van 17.00 tot 18.30 uur  Bianca Ruurs
van 18.30 tot 19.30 uur  Judith Otten
Woensdag 20 mei 15.35 - 20.45 van 15.35 tot 18.00 uur  Arno Groenendaal
van 18.00 tot 20.45 uur  Dennis Wind
Donderdag 21 mei Geen trainen Hemelvaartsdag
Zaterdag 23 mei 08.50 - 13.30 Willem Lamers
Maandag 25 mei 16.05 - 20.45 van 16.05 tot 18.00 uur  Barbara de Vries
van 18.00 tot 20.45 uur  Danny le Bruyn
Dinsdag 26 mei 15.35 - 19.30 van 15.35 tot 17.00 uur  Jos Lamers
van 17.00 tot 18.15 uur  Bianca Ruurs
van 18.15 tot 19.30 uur  Jos Hofland
Woensdag 27 mei 15.35 - 20.45 van 15.35 tot 18.00 uur  Arno Groenendaal
van 18.00 tot 20.45 uur  Bjorn Hendrikx
Donderdag 28 mei 16.35 - 20.15 van 16.45 tot 18.00 uur  Ronald de Jager
van 17.55 tot 19.00 uur  Mariska van Baekel  
van 19.00 tot 20.15 uur  Anouschka Heeremans
Zaterdag 30 mei 08.50 - 13.30 van 08.50 tot 11.30 uur  Paul De Schrijver
van 11.30 tot 13.30 uur  Lidwina Wever
Maandag 1 juni Geen trainen 2e Pinksterdag
Dinsdag 2 juni 15.35 - 19.30 van 15.35 tot 17.00 uur  Nick van Son
van 17.00 tot 18.15 uur  Bianca Ruurs
van 18.15 tot 19.30 uur  Martijn Krul
Woensdag  3 juni 15.35 - 20.45 van 15.35 tot 18.00 uur  Kristel
van 18.00 tot 20.45 uur  Lidwina Wever
Donderdag 4 juni 16.35 - 20.15 van 16.45 tot 18.00 uur  Agnes Hindeloopen
van 18.00 tot 19.00 uur  Mariska van Baekel
van 19.00 tot 20.15 uur  Anouschka Heeremans
Zaterdag 6 juni 08.50 - 13.30 van 08.50 tot 11.30 uur  Jos Lamers
van 11.30 tot 13.30 uur  Lidwina Wever
Maandag 8 juni 16.05 - 20.45 van 16.05 tot 18.00 uur  Mieke Wessels
van 18.00 tot 20.45 uur  Dave Koppen
Dinsdag 9 juni 15.35 - 19.30 van 15.35 tot 17.00 uur  Jack de Reus
van 17.00 tot 18.30 uur  Maaike Bouwens
van 18.15 tot 19.30 uur  Jos Hofland
Woensdag 10 juni 15.35 - 20.45 van 15.35 tot 18.00 uur  Esther Alleman
van 18.00 tot 20.45 uur  Martijn Mewe
Donderdag 11 juni 16.35 - 20.15 van 16.45 tot 18.00 uur  Robert van Zundert
van 18.00 tot 19.00 uur  Jooske van der Kolk
van 19.00 tot 20.15 uur  Eric van Campenhout
Zaterdag 13 juni 08.50 - 13.30 van 08.50 tot 10.00 uur  Rens de Haas
van 10.00 tot 11.30 uur  Pascal Braker
van 11.30 tot 13.30 uur  Marco Mantel
Maandag 15 juni 16.05 - 20.45 van 16.05 tot 18.00 uur  Marco Eijlers
van 18.00 tot 20.45 uur  Jos Lamers
Dinsdag 16 juni 15.35 - 19.00 van 15.35 tot 17.00 uur  Esther Alleman
van 17.00 tot 18.15 uur  Bianca Ruurs
van 18.15 tot 19.30 uur  Martijn Krul
Woensdag 17 juni 15.35 - 20.45 van 15.35 tot 18.00 uur  Arno Groenendaal
van 18.00 tot 20.45 uur  Martijn Mewe
Donderdag 18 juni 16.35 - 20.15 van 16.45 tot 18.00 uur  Ouder van Lieke Zwart
van 18.00 tot 19.00 uur  Mariska van Baekel en
                                            Mary Bosman
van 19.00 tot 20.15 uur  Eric van Campenhout 
Zaterdag 20 juni 08.50 - 13.30 van 08.50 tot 11.30 uur  Ans Huybers
van 11.30 tot 13.30 uur  Lidwina Wever