Coronarooster

 

Maandag 11 mei 16.05 - 20.45 Hans Nierop / Dennis Wind
Woensdag 13 mei 15.35 - 20.45 van 15.45 tot 18.00 uur  Arno Groenendaal
van 18.00 tot 20.45 uur  Dennis Wind
Donderdag 14 mei 16.35 - 20.15 Manuel Torres
Mary Bosman
Zaterdag 16 mei 08.50 - 13.30 Ans Huybers
Maandag 18 mei 16.05 - 20.45 van 16.05 tot 19.00 uur  Lidwina Wever
van 19.00 tot 20.45 uur  Rien Rolvink
Dinsdag 19 mei 15.35 - 19.30 van 15.35 tot 17.00 uur  Jasper de Vries
van 17.00 tot 18.30 uur  Bianca Ruurs
van 18.30 tot 19.30 uur  Judith Otten
Woensdag 20 mei 15.35 - 20.45 van 15.35 tot 18.00 uur  Arno Groenendaal
van 18.00 tot 20.45 uur  Dennis Wind
Donderdag 21 mei Geen trainen Hemelvaartsdag
Zaterdag 23 mei 08.50 - 13.30 Willem Lamers
Maandag 25 mei 16.05 - 20.45 van 16.05 tot 18.00 uur  Barbara de Vries
van 18.00 tot 20.45 uur  Danny le Bruyn
Dinsdag 26 mei 15.35 - 19.30 van 15.35 tot 17.00 uur  Jos Lamers
van 17.00 tot 18.15 uur  Bianca Ruurs
van 18.15 tot 19.30 uur  Jos Hofland
Woensdag 27 mei 15.35 - 20.45 van 15.35 tot 18.00 uur  Arno Groenendaal
van 18.00 tot 20.45 uur  Bjorn Hendrikx
Donderdag 28 mei 16.35 - 20.15 van 16.45 tot 18.00 uur  Ronald de Jager
van 17.55 tot 19.00 uur  Mariska van Baekel  
van 19.00 tot 20.15 uur  Anouschka Heeremans
Zaterdag 30 mei 08.50 - 13.30 van 08.50 tot 11.30 uur  Paul De Schrijver
van 11.30 tot 13.30 uur  Lidwina Wever
Maandag 1 juni Geen trainen 2e Pinksterdag
Dinsdag 2 juni 15.35 - 19.30 van 15.35 tot 17.00 uur  ????????????????????
van 17.00 tot 18.15 uur  Bianca Ruurs
van 18.15 tot 19.30 uur  Martijn Krul
Woensdag  3 juni 15.35 - 20.45 van 15.35 tot 18.00 uur  Kristel
van 18.00 tot 20.45 uur  Lidwina Wever
Donderdag 4 juni 16.35 - 20.15 van 16.45 tot 18.00 uur  Agnes Hindeloopen
van 18.00 tot 19.00 uur  ?????????????????????
van 19.00 tot 20.15 uur  Eric van Campenhout
Zaterdag 6 juni 08.50 - 13.30 van 08.50 tot 11.30 uur  Jos Lamers
van 11.30 tot 13.30 uur  Lidwina Wever
Maandag 8 juni 16.05 - 20.45 van 16.05 tot 18.00 uur  Mieke Wessels
van 18.00 tot 20.45 uur  Dave Koppen
Dinsdag 9 juni 15.35 - 19.30 van 15.35 tot 17.00 uur  ????????????????????
van 17.00 tot 18.30 uur  Bianca Ruurs
van 18.15 tot 19.30 uur  Jos Hofland
Woensdag 10 juni 15.35 - 20.45 van 15.35 tot 18.00 uur  ????????????????????
van 18.15 tot 20.45 uur  ????????????????????
Donderdag 11 juni 16.35 - 20.15 van 16.45 tot 18.00 uur  Robert van Zundert
van 18.00 tot 19.00 uur  ????????????????????
van 19.00 tot 20.15 uur  Eric van Campenhout
Zaterdag 13 juni 08.50 - 13.30 van 08.50 tot 11.30 uur  ?????????????????????
van 11.30 tot 13.30 uur  Marco Mantel
Maandag 15 juni 16.05 - 20.45 van 16.05 tot 18.00 uur  Marco Eijlers
van 18.00 tot 20.45 uur  Jos Lamers
Dinsdag 16 juni 15.35 - 19.00 van 15.35 tot 17.00 uur  ????????????????????
van 17.00 tot 18.15 uur  Bianca Ruurs
van 18.15 tot 19.30 uur  Martijn Krul
Woensdag 17 juni 15.35 - 20.45 van 15.35 tot 18.00 uur  Arno Groenendaal
van 18.15 tot 20.45 uur  ????????????????????
Donderdag 18 juni 16.35 - 20.15 van 16.45 tot 18.00 uur  Ouder van Lieke Zwart
van 18.00 tot 19.00 uur  ????????????????????
van 19.00 tot 20.15 uur  Eric van Campenhout 
Zaterdag 20 juni 08.50 - 13.30 van 08.50 tot 12.15 uur  Ans Huybers
van 12.15 tot 13.30 uur  ????????????????????