Velsen JO13-3

10e in poule 3e klasse 08
4e in poule Groep 3 28
2e in poule 4e klasse 05
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 9 februari
12
Spaarnwoude sv. JO13-1
0
Olympia Haarlem JO13-3
1
Koninklijke HFC JO13-7
5
ODIN 59 JO13-3
2
Bloemendaal JO13-4
3
Velsen Rkvv JO13-3
0
DSS JO13-5
3
vv Zwanenburg JO13-2
3
Sporting Krommenie JO13-3
3
DEM (RKVV) JO13-3
Zaterdag 16 februari
12
Spaarnwoude sv. JO13-1
1
DSS JO13-5

Wedstrijdschema

FC Uitgeest JO13-3
JO13-3
Uit
09-03-2019 11:30
Nr. 13311904CO
Sportpark: Zienlaan 2, 1911 TR UITGEEST
JO13-3
Kon. HFC JO13-7
Thuis
16-03-2019 09:00
Veld: VELD3
Nr. 13311873CO
Sporting Krommenie JO13-3
JO13-3
Uit
23-03-2019 10:00
Nr. 13311927CO
Sportpark: Marslaan 4 t/m 10, 1562 WB KROMMENIE
JO13-3
Zwanenburg JO13-2
Thuis
30-03-2019 10:30
Veld: VELD1
Nr. 13311875CO
JO13-3
Spaarnwoude JO13-1
Thuis
06-04-2019 10:15
Veld: VELD1
Nr. 13311872CO
ODIN 59 JO13-3
JO13-3
Uit
13-04-2019 09:00
Nr. 13311916CO
Sportpark: Hoflaan 1, 1967 NE HEEMSKERK
DEM JO13-3
JO13-3
Uit
11-05-2019 10:00
Nr. 13311921CO
Sportpark: Beneluxlaan 1, 1946 WG BEVERWIJK
Onze Gezellen JO13-3
JO13-3
Uit
18-05-2019 11:30
Nr. 13311932CO
Sportpark: Van der Aartweg 12, 2026 ZL HAARLEM
JO13-3
Olympia Haarlem JO13-3
Thuis
25-05-2019 10:15
Veld: VELD4
Nr. 13311876CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Badhoevedorp sc. JO13-21010007711030
2.DCG Rksv JO13-31110017915030
3.Pancratius Rksv JO13-4108025321024
4.Abcoude fc JO13-4116145446019
5.SDZ JO13-385035815015
6.Arsenal ASV JO13-2114163047013
7.SDZ JO13-493243726011
8.NFC JO13-293152328010
9.Nieuw West United SV JO13-29234243409
10.Velsen Rkvv JO13-311227166008
11.Sloterdijk avv. JO13-211119128604
12.AGB JO13-210019108401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ADO '20 JO13-2330015409
2.BSM sv JO13-2320112606
3.Bloemendaal JO13-3310251003
4.Velsen Rkvv JO13-3300321400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spaarnwoude sv. JO13-1330033109
2.Velsen Rkvv JO13-3220012406
3.vv Zwanenburg JO13-222007306
4.DEM (RKVV) JO13-321104304
5.FC Uitgeest JO13-311008203
6.Onze Gezellen JO13-311006103
7.ODIN 59 JO13-3210151003
8.Sporting Krommenie JO13-320116701
9.Koninklijke HFC JO13-720021600
10.Bloemendaal JO13-420023900
11.Olympia Haarlem JO13-3200222000
12.DSS JO13-5300332400

Spelers (1)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse 08".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 28".

BloDEMDSSFCUKonODIOlyOnzSpaSpoVelvvZ
Bloemendaal JO13-4 - 2 - 3
DEM (RKVV) JO13-31 - 0
DSS JO13-50 - 3
FC Uitgeest JO13-3 -
Koninklijke HFC JO13-71 - 5
ODIN 59 JO13-30 - 9
Olympia Haarlem JO13-3 - 2 - 8
Onze Gezellen JO13-36 - 1 -
Spaarnwoude sv. JO13-112 - 112 - 0
Sporting Krommenie JO13-33 - 3 -
Velsen Rkvv JO13-39 - 2 -
vv Zwanenburg JO13-24 - 3