Velsen JO15-3

2e in poule 4e klasse 08
1e in poule Groep 4 30
1e in poule Groep 3 10
5e in poule 4e klasse 05
11e in poule Groep 3 1/8 FINALE
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 11 mei
1
Wijk aan Zee JO15-1
1
VVC fc JO15-2
2
Zandvoort s.v. JO15-2
5
Onze Gezellen JO15-3
9
Hillegom sv JO15-3
0
Haarlem-Kennemerland f.c. JO15-2
1
United sv/DAVO JO15-1
13
Geel Wit '20 sv. JO15-1
0
Velsen Rkvv JO15-3
2
DSS JO15-2
8
HBC JO15-3
2
Olympia Haarlem JO15-3
Zaterdag 18 mei
1
Haarlem-Kennemerland f.c. JO15-2
4
Wijk aan Zee JO15-1
1
Onze Gezellen JO15-3
2
VVC fc JO15-2
1
Olympia Haarlem JO15-3
21
Hillegom sv JO15-3
4
Velsen Rkvv JO15-3
3
United sv/DAVO JO15-1
6
Geel Wit '20 sv. JO15-1
0
Zandvoort s.v. JO15-2
4
DSS JO15-2
0
HBC JO15-3

Wedstrijdschema

Hillegom sv JO15-3
JO15-3
Uit
25-05-2019 10:45
Nr. 13311165CO
Sportpark: Van den Endelaan 7, 2182 ES HILLEGOM
Olympia Haarlem JO15-3
JO15-3
Uit
01-06-2019 11:00
Nr. 13311154CO
Sportpark: Henk van Turnhoutpad 1, 2034 JL HAARLEM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.IJmuiden vv. JO15-1109104510028
2.Velsen Rkvv JO15-3116232714020
3.DSS JO15-2106043924018
4.Bloemendaal JO15-475023712015
5.Kennemers (de) JO15-383233338011
6.United sv/DAVO JO15-193151619010
7.Wijk aan Zee JO15-29216133607
8.Alliance '22 sv. JO15-310217122907
9.Haarlem-Kennemerland f.c. JO15-2411261204
10.Schoten vv. JO15-28116195304
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv JO15-322009006
2.Wijk aan Zee JO15-221017203
3.RCH JO15-2200211500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv JO15-311006303
2.ADO '20 JO15-210013600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hillegom sv JO15-310910748028
2.Geel Wit '20 sv. JO15-110910662028
3.VVC fc JO15-2107214416023
4.DSS JO15-296033221018
5.Velsen Rkvv JO15-395132112016
6.Onze Gezellen JO15-3105143036016
7.Wijk aan Zee JO15-1104332018015
8.HBC JO15-310226253208
9.Zandvoort s.v. JO15-210208335006
10.United sv/DAVO JO15-110208174306
11.Haarlem-Kennemerland f.c. JO15-210118114704
12.Olympia Haarlem JO15-3800879500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Almere FC JO15-311006003
2.Nieuwland ASC JO15-411006203
3.SDO JO15-311005203
4.Wieringerwaard JO15-111004203
5.Odijk JO15-111003103
6.Ilpendam JO15-111003203
7.UNO vv JO15-211002103
8.George st JO15-111003303
9.Westzaan JO15-110013300
10.DEM (RKVV) JO15-310012300
11.Velsen Rkvv JO15-310011200
12.ST Twisk TSV/Opperdoes JO15-1G10012400
13.Zwaluwen Utrecht '11 JO15-210011300
14.Altius JO15-210012500
15.Renswoude JO15-110012600
16.RODA '23 Rksv JO15-510010600

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 08".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 30".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 10".

DSSGeeHaaHBCHilOlyOnzUniVelVVCWijZan
DSS JO15-26 - 04 - 01 - 711 - 07 - 22 - 3
Geel Wit '20 sv. JO15-16 - 07 - 00 - 03 - 06 - 0
Haarlem-Kennemerland f.c. JO15-22 - 27 - 20 - 20 - 41 - 4
HBC JO15-30 - 58 - 20 - 33 - 43 - 3
Hillegom sv JO15-39 - 03 - 211 - 16 - 011 - 3
Olympia Haarlem JO15-30 - 151 - 210 - 8 - 0 - 152 - 5
Onze Gezellen JO15-31 - 104 - 04 - 21 - 22 - 2
United sv/DAVO JO15-13 - 51 - 132 - 10 - 12 - 3
Velsen Rkvv JO15-30 - 20 - 17 - 10 - 24 - 34 - 1
VVC fc JO15-20 - 36 - 22 - 27 - 2
Wijk aan Zee JO15-10 - 30 - 11 - 14 - 2
Zandvoort s.v. JO15-20 - 54 - 616 - 02 - 5

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 1/8 FINALE".