JO18-1

5e in poule Divisie 6 A
33e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O18 poulefase Groep 1 VRIJ
2e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O18 1e ronde Groep 1 09
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 4 september
0
Bloemendaal JO18-1
4
AFC 34 JO18-1
1
Velsen Rkvv JO18-1
4
Foresters (de) JO18-1
6
Purmerend JO18-1
2
SEW JO18-1
Zaterdag 11 september
2
AFC 34 JO18-1
6
AFC JO18-2
2
SEW JO18-1
3
Velsen Rkvv JO18-1
4
Foresters (de) JO18-1
1
Purmerend JO18-1

Wedstrijdschema

JO18-1
Bloemendaal JO18-1
Thuis
18-09-2021 14:30
Veld: VELD1
Nr. 15616865CO
Scheidsrechter: K. (Kevin) Pieterse,
AFC 34 JO18-1
JO18-1
Uit
25-09-2021 10:00
Nr. 15646551CO
Scheidsrechter: M. (Mitchell) Schell, , Sportpark: Robonsbosweg 10, 1816 MK ALKMAAR
JO18-1
AFC JO18-2
Thuis
02-10-2021 14:30
Veld: VELD1
Nr. 15618495CO
JO18-1
Purmerend JO18-1
Thuis
09-10-2021 14:30
Veld: VELD2
Nr. 15602573CO
JO18-1
DCG JO18-1
Thuis
23-10-2021 14:30
Veld: VELD1
Nr. 15367160BE
AFC JO18-2
JO18-1
Uit
31-10-2021 11:00
Nr. 15623585CO
Sportpark: De Boelelaan 50, 1082 LR AMSTERDAM
JO18-1
AFC 34 JO18-1
Thuis
06-11-2021 14:30
Veld: VELD1
Nr. 15617570CO
Bloemendaal JO18-1
JO18-1
Uit
13-11-2021 13:30
Nr. 15594859CO
Sportpark: Bergweg 5, 2061 KB BLOEMENDAAL
JO18-1
SEW JO18-1
Thuis
20-11-2021 14:30
Veld: VELD2
Nr. 15595172CO
Foresters de JO18-1
JO18-1
Uit
27-11-2021 15:30
Nr. 15817478CO
Sportpark: Vennewatersweg 23, 1852 PT HEILOO
Purmerend JO18-1
JO18-1
Uit
18-12-2021 14:30
Nr. 15619175CO
Sportpark: Savannestraat 51 -53, 1448 WB PURMEREND

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Foresters (de) JO18-122008206
2.AFC JO18-211006203
3.Purmerend JO18-121017603
4.AFC 34 JO18-121016603
5.Velsen Rkvv JO18-121014603
6.Bloemendaal JO18-110010400
7.SEW JO18-120024900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Abcoude fc JO18-100000000
2.AFC JO18-200000000
3.AFC JO18-300000000
4.AFC 34 JO18-100000000
5.Almere FC JO18-100000000
6.Always Forward JO18-100000000
7.FC Amsterdam JO18-100000000
8.BFC JO18-100000000
9.Bloemendaal JO18-100000000
10.Buitenboys sc. JO18-100000000
11.Buitenveldert sc. JO18-100000000
12.DCG Rksv JO18-100000000
13.DWS afc JO18-200000000
14.Elinkwijk JO18-100000000
15.Foresters (de) JO18-100000000
16.JOGA Fortius asv JO18-100000000
17.Geinburgia sv. JO18-100000000
18.Hercules JO18-100000000
19.Hoofddorp s.v. Jo18-100000000
20.Houten JO18-100000000
21.AFC IJburg JO18-100000000
22.IJsselmeervogels JO18-100000000
23.JSV Nieuwegein jo18-100000000
24.Kampong JO18-100000000
25.Legmeervogels JO18-100000000
26.Meern De JO18-100000000
27.Olympia Haarlem JO18-100000000
28.Purmerend JO18-100000000
29.PVCV JO18-100000000
30.Roda '46 JO18-100000000
31.SDZ JO18-100000000
32.SEW JO18-100000000
33.Velsen Rkvv JO18-100000000
34.Victoria JO18-100000000
35.ASC De Volewijckers JO18-100000000
36.Vriendenschaar JO18-100000000
37.VVIJ JO18-100000000
38.WV-HEDW JO18-100000000
39.Zuidoost United JO18-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DCG Rksv JO18-100000000
2.Velsen Rkvv JO18-100000000

Spelers (14)

Trainingen

di
18:30
-
19:45
Veld 4 (ABCD)
vr
18:45
-
20:00
Veld 2 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

AFCAFCBloForPurSEWVel
AFC 34 JO18-12 - 6
AFC JO18-2
Bloemendaal JO18-10 - 4
Foresters (de) JO18-14 - 1
Purmerend JO18-16 - 2
SEW JO18-12 - 3
Velsen Rkvv JO18-11 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O18 poulefase Groep 1 VRIJ".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O18 1e ronde Groep 1 09".