Jong Velsen

10e in poule Hoofdklasse A
1e in poule Groep 2 03
1e in poule Groep 2 27
1e in poule Groep 2 09
1e in poule Groep 1 05
4e in poule Groep 1 1/8 finales
8e in poule Groep 1 1/4 finales
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 22 maart
Koninklijke HFC 2
JOS Watergraafsmeer 2
ADO '20 2
SDO 2
Hoogland 2
FC Uitgeest 2
Hoofddorp s.v. 2
Soest SO 2
Kampong 2
Hercules 2
DEM (RKVV) 2
AFC 2
Purmersteijn 2
Velsen Rkvv 2
Zondag 29 maart
FC Uitgeest 2
DEM (RKVV) 2
Soest SO 2
Kampong 2
SDO 2
Purmersteijn 2
Velsen Rkvv 2
Koninklijke HFC 2
Hercules 2
Hoogland 2
JOS Watergraafsmeer 2
Hoofddorp s.v. 2
AFC 2
ADO '20 2

Wedstrijdschema

SDO 2
Velsen 2ZO
Uit
05-04-2020 11:00
Nr. 13823521CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
Velsen 2ZO
Jong Holland 2
Thuis
11-04-2020 17:00
Veld: VELD2
Nr. 14510213BE
AFGELAST, , Afgelast door bond
Velsen 2ZO
ADO '20 2
Thuis
13-04-2020 11:00
Veld: VELD1
Nr. 13823367CO
AFGELAST, , Scheidsrechter: mevr M. (Marijke) Steur, , Afgelast door bond
Hoofddorp s.v. 2
Velsen 2ZO
Uit
19-04-2020 11:00
Nr. 13823527CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
Velsen 2ZO
DEM 2
Thuis
26-04-2020 11:00
Veld: VELD1
Nr. 13823556CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
AFC 2
Velsen 2ZO
Uit
10-05-2020 13:15
Nr. 13823577CO
Sportpark: De Boelelaan 50, 1082 LR AMSTERDAM
Velsen 2ZO
JOS/W'graafsmeer 2
Thuis
17-05-2020 11:00
Veld: VELD1
Nr. 13823601CO
Hercules 2
Velsen 2ZO
Uit
24-05-2020 11:30
Nr. 13823626CO
Sportpark: Voorveldselaan 4, 3573 PV UTRECHT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DEM (RKVV) 21713406622043
2.Hercules 21711424128037
3.Koninklijke HFC 21711335226036
4.Kampong 21710344021033
5.AFC 2178364022027
6.ADO '20 2166373335021
7.Hoofddorp s.v. 2176292846020
8.Hoogland 2175482236019
9.SDO 21761103047019
10.Velsen Rkvv 2165383036018
11.Soest SO 21752102444017
12.Purmersteijn 2174493544016
13.FC Uitgeest 21751112941016
14.JOS Watergraafsmeer 21741123153013
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv 232016206
2.LSVV 232016406
3.VSV 231024603
4.Grasshoppers 231022603
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv 211001103
2.Bloemendaal 210011100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv 211003103
2.DSS 210011300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv 211004103
2.vv Zwanenburg 210011400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoofddorp s.v. 211004003
2.HCSC 211003103
3.Jong Holland 211003103
4.Velsen Rkvv 211002003
5.Delta Sports '95 FC 211003203
6.IJsselmeervogels 211002103
7.Purmerend 211001103
8.Ajax AFC 211000003
9.Buitenveldert sc. 210011100
10.Roda '46 210010000
11.Meern De 210012300
12.SV Spartanen 210011200
13.WV-HEDW 210011300
14.ZSGOWMS 210011300
15.IJFC 310010200
16.RODA '23 Rksv 210010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ajax AFC 200000000
2.Delta Sports '95 FC 200000000
3.HCSC 200000000
4.Hoofddorp s.v. 200000000
5.IJsselmeervogels 200000000
6.Jong Holland 200000000
7.Purmerend 200000000
8.Velsen Rkvv 200000000

Spelers (25)

Team resultaten

ADOAFCDEMFCUHerHooHooJOSKamKonPurSDOSoeVel
ADO '20 24 - 31 - 35 - 0 -
AFC 2 - 4 - 0 - 3 - 3
DEM (RKVV) 2 - 2 - 23 - 3
FC Uitgeest 22 - 0 - 1 - 24 - 2
Hercules 2 - - 4 - 22 - 0
Hoofddorp s.v. 20 - 42 - 63 - 1 -
Hoogland 22 - 2 - 0 - 03 - 2
JOS Watergraafsmeer 21 - 22 - 4 - 2 - 0
Kampong 21 - 2 - 5 - 32 - 1
Koninklijke HFC 2 - - 6 - 04 - 1
Purmersteijn 2 - 1 - 51 - 2 -
SDO 2 - 0 - 1 - 2 - 1
Soest SO 2 - 1 - 3 - 1 - 30 - 3
Velsen Rkvv 2 - 4 - 2 - -

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 03".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 27".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 09".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 05".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/8 finales".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/4 finales".