Vrouwen 1

5e in poule 1e klasse C
2e in poule Groep 1 13
6e in poule Groep 1 1e KO ronde
16e in poule Groep 1 2e KO ronde
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 mei
3
Velsen Rkvv VR1
1
Hoogland VR1
1
Witkampers VR1
2
SDO VR1
1
Blokkers de VR1
0
SEP VR1
4
Victoria Boys VR1
0
DVC '26 VR1
2
VDZ VR1
2
Limmen VR1
Donderdag 16 mei
3
DVC '26 VR1
1
VDZ VR1
Zondag 19 mei
1
FC Berghuizen VR1
0
Witkampers VR1
1
Hoogland VR1
1
Victoria Boys VR1
3
SEP VR1
1
VDZ VR1
1
SDO VR1
5
Velsen Rkvv VR1
3
Limmen VR1
0
DVC '26 VR1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Witkampers VR11914145626043
2.FC Berghuizen VR11913156331040
3.SDO VR11911174832034
4.SEP VR11910184534031
5.Velsen Rkvv VR1209386460030
6.Blokkers de Vr1199283639029
7.DVC '26 VR1197392541024
8.Victoria Boys VR11953113952018
9.Hoogland VR1194692844018
10.Limmen Vr11945103355017
11.VDZ VR11952122952017
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SC 't Zand VR1330018409
2.Velsen Rkvv VR1320111606
3.NSVV FC Kunde VR1310261103
4.Buitenveldert sc. VR2300331700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Woezik VR111008003
2.Bavel VR111007003
3.SteDoCo VR111007003
4.Heerenveense Boys VR111006003
5.Rijnvogels, fc VR111006003
6.Velsen Rkvv VR111008303
7.Wartburgia asv VR111006103
8.SVO Fortuna'54 VR111005003
9.Saestum VR111005003
10.Ter Leede VR111005003
11.FC Eindhoven AV VR211004003
12.FC Eindhoven AV VR111004103
13.RVVH VR111004103
14.Buitenveldert sc. VR111003003
15.Victoria Boys VR111003003
16.SC 't Zand VR111004203
17.DTS '35 Ede VR111003103
18.DSS VR111002003
19.Nieuw Roden VR111002003
20.S.C. Stiens VR111002003
21.Bekkerveld VR111002103
22.SDO VR110011200
23.Maarssen Vr110012400
24.Be Quick '28 VR110011300
25.Barendrecht VR110010200
26.Oranje Nassau VR110010200
27.SSS VR110010200
28.ACV VR110011400
29.Witkampers VR110011400
30.Rigtersbleek VR110010300
31.SV Venray VR110010300
32.DSE VR110010400
33.Orion VR110013800
34.Gooi 't sc VR110011600
35.Berkel VR110010500
36.Saestum VR210010500
37.SEP VR110010500
38.Oranje Nassau VR210010600
39.Ter Leede VR210010600
40.CSW VR110010700
41.Eldenia VR210010700
42.Prinses Irene VR110010800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Saestum VR111007003
2.DTS '35 Ede VR111005003
3.Ter Leede VR111005103
4.Wartburgia asv VR111004003
5.Bavel VR111002103
6.DSS VR111002103
7.SteDoCo VR111002103
8.FC Eindhoven AV VR100000000
9.SVO Fortuna'54 VR100000000
10.Buitenveldert sc. VR110011200
11.FC Eindhoven AV VR210011200
12.RVVH VR110011200
13.Nieuw Roden VR110011500
14.Rijnvogels, fc VR110010400
15.Victoria Boys VR110010500
16.Velsen Rkvv VR110010700

Team nieuws

Begeleiders (1)

Team resultaten

BloBuiDVCFCBHooLimSDOSEPVDZVelVicWit
Blokkers de VR12 - 61 - 02 - 10 - 20 - 3
Buitenveldert sc. VR3 -
DVC '26 VR11 - 03 - 12 - 1
FC Berghuizen VR11 - 02 - 27 - 12 - 17 - 01 - 0
Hoogland VR12 - 21 - 11 - 01 - 10 - 4
Limmen VR11 - 33 - 02 - 20 - 23 - 31 - 1
SDO VR15 - 01 - 44 - 21 - 53 - 2
SEP VR10 - 13 - 43 - 16 - 20 - 4
VDZ VR1 - 1 - 42 - 21 - 01 - 3
Velsen Rkvv VR12 - 63 - 16 - 15 - 23 - 5
Victoria Boys VR14 - 06 - 22 - 3
Witkampers VR14 - 01 - 22 - 13 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 13".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde".