Vrouwen 1

4e in poule 1e klasse C
4e in poule Groep 1 17
2e in poule Groep 1 02
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Victoria Boys VR1
Velsen VR1
Uit
25-04-2021 14:00
Nr. 14616331CO
Sportpark: Berghuizerweg 153, 7312 SN APELDOORN
De Tukkers VR1
Velsen VR1
Uit
09-05-2021 14:00
Nr. 14616207CO
Sportpark: Kemnaweg 14, 7665 RJ ALBERGEN
Velsen VR1
Rigtersbleek VR1
Thuis
16-05-2021 14:00
Veld: VELD1
Nr. 14616252CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoogland VR1330013209
2.Rigtersbleek VR132107107
3.Winkel Vr142113207
4.Velsen Rkvv VR14211121207
5.De Tukkers VR132018606
6.SEP VR132016606
7.Antibarbari VR111001003
8.Victoria Boys VR131026803
9.SDO VR141037803
10.RKDEO VR1410351303
11.Hontenisse VR120118901
12.Buitenveldert sc. VR2400411000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SDO VR132018906
2.Buitenveldert sc. VR131118604
3.Winkel Vr131119904
4.Velsen Rkvv VR13021111202
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ADO '20 VR100000000
2.Velsen Rkvv VR100000000

Team nieuws

Teambegeleiders (1)

Spelers (11)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e klasse C".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 17".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 02".