Vrouwen 1

4e in poule 1e klasse C
4e in poule Groep 1 17
2e in poule Groep 1 02
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 11 oktober
Hoogland VR1
Antibarbari VR1
2
De Tukkers VR1
1
Buitenveldert sc. VR2
0
Winkel VR1
0
Rigtersbleek VR1
6
Hontenisse VR1
6
Velsen Rkvv VR1
1
SDO VR1
3
Victoria Boys VR1
2
SEP VR1
1
RKDEO VR1

Wedstrijdschema

Rigtersbleek VR1
Velsen VR1
Uit
25-10-2020 12:30
Nr. 14616272CO
AFGELAST, , Afgelast
Velsen VR1
Buitenveldert VR2
Thuis
01-11-2020 14:00
Veld: VELD1
Nr. 14616362CO
AFGELAST, , Afgelast
Antibarbari VR1
Velsen VR1
Uit
08-11-2020 14:30
Nr. 14616265CO
AFGELAST, , Afgelast
ADO '20 VR1
Velsen VR1
Uit
15-11-2020 10:30
Nr. 15063414BE
Sportpark: Oosterweg 4 C, 1968 KM HEEMSKERK
Velsen VR1
Victoria Boys VR1
Thuis
22-11-2020 14:00
Veld: VELD2
Nr. 14616210CO
Winkel VR1
Velsen VR1
Uit
29-11-2020 11:30
Nr. 14616322CO
Sportpark: Bosstraat 94, 1731 SG WINKEL
Velsen VR1
De Tukkers VR1
Thuis
06-12-2020 14:00
Veld: VELD2
Nr. 14616358CO
Velsen VR1
RKDEO VR1
Thuis
13-12-2020 14:00
Veld: VELD1
Nr. 14616306CO
Hoogland VR1
Velsen VR1
Uit
31-01-2021 14:00
Nr. 14616388CO
Sportpark: Sportlaan 30, 3828 AZ HOOGLAND
Velsen VR1
SDO VR1
Thuis
07-02-2021 14:00
Veld: VELD2
Nr. 14616194CO
SEP VR1
Velsen VR1
Uit
28-02-2021 14:00
Nr. 14616344CO
Sportpark: Henk van Riessenlaan 2 -6, 2626 AB DELFT
Velsen VR1
Antibarbari VR1
Thuis
07-03-2021 14:00
Veld: VELD2
Nr. 14616412CO
Buitenveldert VR2
Velsen VR1
Uit
21-03-2021 11:30
Nr. 14616280CO
Sportpark: Gustav Mahlerlaan 2009, 1081 LB AMSTERDAM
Velsen VR1
Winkel VR1
Thuis
28-03-2021 14:00
Veld: VELD1
Nr. 14616438CO
RKDEO VR1
Velsen VR1
Uit
11-04-2021 14:00
Nr. 14616203CO
Sportpark: Sportparkweg 34, 2631 GA NOOTDORP
Velsen VR1
Hontenisse VR1
Thuis
18-04-2021 14:00
Veld: VELD1
Nr. 14616301CO
Victoria Boys VR1
Velsen VR1
Uit
25-04-2021 14:00
Nr. 14616331CO
Sportpark: Berghuizerweg 153, 7312 SN APELDOORN
De Tukkers VR1
Velsen VR1
Uit
09-05-2021 14:00
Nr. 14616207CO
Sportpark: Kemnaweg 14, 7665 RJ ALBERGEN
Velsen VR1
Rigtersbleek VR1
Thuis
16-05-2021 14:00
Veld: VELD1
Nr. 14616252CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoogland VR1330013209
2.Rigtersbleek VR132107107
3.Winkel Vr142113207
4.Velsen Rkvv VR14211121207
5.De Tukkers VR132018606
6.SEP VR132016606
7.Antibarbari VR111001003
8.Victoria Boys VR131026803
9.SDO VR141037803
10.RKDEO VR1410351303
11.Hontenisse VR120118901
12.Buitenveldert sc. VR2400411000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SDO VR132018906
2.Buitenveldert sc. VR131118604
3.Winkel Vr131119904
4.Velsen Rkvv VR13021111202
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ADO '20 VR100000000
2.Velsen Rkvv VR100000000

Team nieuws

Teambegeleiders (1)

Spelers (11)

Team resultaten

AntBuiDeTHonHooRigRKDSDOSEPVelVicWin
Antibarbari VR1 - 1 - 0
Buitenveldert sc. VR20 - 30 - 1
De Tukkers VR1 - 2 - 1
Hontenisse VR1 - 6 - 6
Hoogland VR1 - 6 - 1
Rigtersbleek VR14 - 03 - 1
RKDEO VR13 - 20 - 3
SDO VR11 - 21 - 3
SEP VR12 - 13 - 2
Velsen Rkvv VR11 - 43 - 1
Victoria Boys VR12 - 5
Winkel VR10 - 02 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 17".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 02".