Vrouwen 1

2e in poule 1e klasse C
3e in poule Groep 1 04
2e in poule Groep 1 03
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 24 mei
Blokkers de VR1
RKDEO VR1
DVC '26 VR1
FC Berghuizen VR1
Victoria Boys VR1
De Tukkers VR1
SEP VR1
Winkel VR1
Rigtersbleek VR1
SDO VR1
Velsen Rkvv VR1
Buitenveldert sc. VR2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Berghuizen VR11310215111032
2.Velsen Rkvv VR1148424325028
3.SEP VR1147523321026
4.De Tukkers VR1148153222025
5.Victoria Boys VR1147343430024
6.DVC '26 VR1147253518023
7.Winkel Vr1135441933019
8.SDO VR1144373537015
9.RKDEO VR1154291738014
10.Rigtersbleek VR11541102748013
11.Buitenveldert sc. VR2142481732010
12.Blokkers de Vr1141310204806
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.UDI'19/CSU VR1321010607
2.FC Eindhoven AV VR1320116506
3.Velsen Rkvv VR1302161202
4.Prinses Irene VR1301261501
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alliance '22 sv. Vr111002103
2.Velsen Rkvv VR110011200

Team nieuws

Teambegeleiders (1)

Spelers (14)

Team resultaten

BloBuiDeTDVCFCBRigRKDSDOSEPVelVicWin
Blokkers de VR1 - - -
Buitenveldert sc. VR2 -
De Tukkers VR1 - - -
DVC '26 VR1 - -
FC Berghuizen VR1 - -
Rigtersbleek VR1 - -
RKDEO VR1 - -
SDO VR1 - -
SEP VR1 - -
Velsen Rkvv VR1 - - -
Victoria Boys VR1 - -
Winkel VR1 - -

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 04".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 03".