Vrouwen 1

6e in poule 1e klasse C
6e in poule 1e klasse C (periode 1)
10e in poule 1e klasse C (periode 2)
21e in poule Groep 1 3e ronde
10e in poule Groep 1 2e ronde
1e in poule Groep 1 16
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 15 mei
1
Buitenveldert sc. VR2
5
De Tukkers VR1
4
Hoogland VR1
1
Winkel VR1
2
Velsen Rkvv VR1
3
Victoria Boys VR1
2
RKDEO VR1
6
SDO VR1
Zondag 8 mei
3
SDO VR1
2
De Tukkers VR1
0
SEP VR1
6
Victoria Boys VR1
1
Antibarbari VR1
3
Hoogland VR1

Wedstrijdschema

SEP VR1
Velsen VR1
Uit
22-05-2022 14:00
Nr. 2874
Sportpark Tanthof Zuid
Hoogland VR1
Velsen VR1
Uit
29-05-2022 14:00
Nr. 2823
Sportpark Langenoord
Velsen VR1
Buitenveldert sc. VR2
Thuis
06-06-2022 14:00
Nr. 2674

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria Boys VR11614027624042
2.De Tukkers VR11613035712039
3.SDO VR11511045129033
4.Hoogland VR11510233517032
5.Buitenveldert sc. VR2156182946019
6.Velsen Rkvv VR1144282935014
7.Winkel Vr11642102946014
8.Antibarbari VR11642102854014
9.SEP VR1163491233013
10.RKDEO VR1151113176704
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria Boys VR198014213024
2.SDO VR197022610021
3.De Tukkers VR19702216021
4.Hoogland VR196121910019
5.Buitenveldert sc. VR295041822015
6.Velsen Rkvv VR193241718011
7.Winkel Vr19216212107
8.SEP VR1921681807
9.Antibarbari VR19216142807
10.RKDEO VR19009105000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.De Tukkers VR17601366018
2.Victoria Boys VR176013411018
3.Hoogland VR16411167013
4.SDO VR164022519012
5.Antibarbari VR17214142607
6.Winkel Vr1721482507
7.SEP VR1713341506
8.RKDEO VR1611471704
9.Buitenveldert sc. VR26114112404
10.Velsen Rkvv VR15104121703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DSS VR111007103
2.Wartburgia asv VR111004003
3.Bavel VR111005203
4.DTS '35 Ede VR111002003
5.IJFC VR111002003
6.Eldenia VR111003203
7.Buitenveldert sc. VR111002203
8.Be Quick '28 VR111002203
9.Saestum VR111002203
10.ACV VR100000000
11.FC Eindhoven AV VR200000000
12.S.C. Stiens VR100000000
13.Fortuna'54 VR110012200
14.Be Quick '28 VR210012200
15.Ter Leede VR110012200
16.Bekkerveld VR110012300
17.Rijnvogels, fc VR110010200
18.SSS VR110010200
19.Nooit Gedacht VR110012500
20.Vitesse'63 VR110010400
21.Velsen Rkvv VR110011700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Be Quick '28 VR111007003
2.Bekkerveld VR111007203
3.Saestum VR111004003
4.Be Quick '28 VR211004103
5.Ter Leede VR111003003
6.Fortuna'54 VR111004203
7.Eldenia VR111003103
8.Rijnvogels, fc VR111003103
9.Trekvogels VR111002003
10.Velsen Rkvv VR111003203
11.Bavel VR111002103
12.DSS VR111002103
13.IJFC VR111002103
14.DTS '35 Ede VR111001003
15.Vitesse'63 VR111001003
16.Wartburgia asv VR111001003
17.Nooit Gedacht VR111003303
18.ACV VR111000003
19.FC Berghuizen VR100000000
20.Buitenveldert sc. VR100000000
21.SSS VR100000000
22.S.C. Stiens VR100000000
23.UDI'19/CSU VR100000000
24.Barendrecht VR110013300
25.Orion VR110010000
26.Oranje Nassau VR210012300
27.FC Eindhoven AV VR210011200
28.The Knickerbockers VR110011200
29.Oranje Nassau VR110011200
30.AZSV VR110010100
31.DSE VR110010100
32.FC Eindhoven AV VR110010100
33.Antibarbari VR110012400
34.SC Klarenbeek VR110011300
35.Witkampers VR110011300
36.Berkel VR110010200
37.SC 't Zand VR110011400
38.IJzendijke VR110010300
39.RVVH VR110010400
40.Victoria Boys VR110012700
41.RKDEO VR110010700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv VR122005006
2.Winkel Vr121015103
3.Buitenveldert sc. VR220020900

Team nieuws

Toon al het nieuws

Teambegeleiders (1)

Spelers (10)

Team resultaten

AntBuiDeTHooRKDRigSDOSEPVelVicWin
Antibarbari VR15 - 10 - 31 - 31 - 51 - 01 - 12 - 33 - 111 - 3
Buitenveldert sc. VR25 - 01 - 52 - 43 - 12 - 34 - 92 - 02 - 14 - 0
De Tukkers VR15 - 02 - 06 - 11 - 22 - 05 - 12 - 113 - 0
Hoogland VR14 - 11 - 01 - 03 - 04 - 01 - 21 - 11 - 24 - 1
RKDEO VR11 - 71 - 12 - 42 - 62 - 41 - 41 - 81 - 0
Rigtersbleek VR11 - 40 - 53 - 27 - 01 - 44 - 3
SDO VR17 - 03 - 25 - 11 - 01 - 04 - 32 - 64 - 3
SEP VR11 - 10 - 10 - 42 - 32 - 11 - 40 - 61 - 0
Velsen Rkvv VR11 - 30 - 30 - 05 - 26 - 02 - 54 - 02 - 32 - 2
Victoria Boys VR18 - 110 - 31 - 23 - 26 - 01 - 04 - 03 - 15 - 1
Winkel VR14 - 11 - 20 - 39 - 02 - 10 - 03 - 4
BavBeQBeQBekBuiDSSDTSEldForIJFNooRijSSSSaeTerVelVitWar
Bavel VR1
Be Quick '28 VR12 - 2 (5
Be Quick '28 VR2
Bekkerveld VR1
Buitenveldert sc. VR1
DSS VR17 - 1
DTS '35 Ede VR1
Eldenia VR13 - 2
Fortuna'54 VR12 - 2 (7
IJFC VR1
Nooit Gedacht VR12 - 5
Rijnvogels, fc VR10 - 2
SSS VR10 - 2
Saestum VR1
Ter Leede VR12 - 2 (3
Velsen Rkvv VR1
Vitesse'63 VR10 - 4
Wartburgia asv VR1
ACVAZSAntBarBavBeQBeQBekBerDSEDSSDTSEldFCEFCEForIJFIJzNooOraOraOriRKDRVVRijSC'SCKSaeTerTheTreVelVicVitWarWit
ACV VR11 - 1 (5
AZSV VR1
Antibarbari VR12 - 4
Barendrecht VR12 - 3
Bavel VR12 - 1
Be Quick '28 VR1
Be Quick '28 VR24 - 1
Bekkerveld VR17 - 2
Berkel VR1
DSE VR1
DSS VR1
DTS '35 Ede VR11 - 0
Eldenia VR1
FC Eindhoven AV VR1
FC Eindhoven AV VR2
Fortuna'54 VR1
IJFC VR12 - 1
IJzendijke VR1
Nooit Gedacht VR1
Oranje Nassau VR11 - 2
Oranje Nassau VR2
Orion VR1
RKDEO VR10 - 7
RVVH VR10 - 4
Rijnvogels, fc VR13 - 1
SC 't Zand VR1
SC Klarenbeek VR1
Saestum VR1
Ter Leede VR13 - 0
The Knickerbockers VR1
Trekvogels VR12 - 0
Velsen Rkvv VR13 - 2
Victoria Boys VR1
Vitesse'63 VR11 - 0
Wartburgia asv VR11 - 0
Witkampers VR11 - 3
BuiVelWin
Buitenveldert sc. VR20 - 4
Velsen Rkvv VR11 - 0
Winkel VR15 - 0