Vrouwen 2

7e in poule 3e klasse A
4e in poule Groep 2 09
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 13 september
14
Overbos sv. VR1
1
Velsen Rkvv VR2
Zondag 20 september
4
Always Forward VR2
1
FC Uitgeest VR1
2
ST West Frisia/Dindua VR1
0
Volendam (rkav) VR1
1
KFC VR2
3
WBSV VR1
2
Zaandijk VR1
2
Winkel VR2
Zondag 27 september
WBSV VR1
Velsen Rkvv VR2

Wedstrijdschema

WBSV VR1
Velsen VR2
Uit
27-09-2020 11:30
Nr. 14811162CO
AFGELAST, , Scheidsrechter: D (Dick) Timmer, , Afgelast
Velsen VR2
VIOS-W VR1
Thuis
01-10-2020 20:00
Veld: VELD1
Nr. 14810945CO
Opmerkingen: beide teams hebben 2 kleedkamers. Velsen 1/2. VIOS-W 5/6,
Velsen VR2
Winkel VR2
Thuis
04-10-2020 11:00
Veld: VELD2
Nr. 14811108CO
Volendam (rkav) VR1
Velsen VR2
Uit
11-10-2020 12:00
Nr. 14811091CO
Sportpark: Julianaweg 3 A, 1131 CX VOLENDAM
KFC VR2
Velsen VR2
Uit
01-11-2020 14:45
Nr. 14811015CO
Sportpark: Wezelstraat 9, 1541 LZ KOOG AAN DE ZAAN
Velsen VR2
ST West Frisia/Dindua VR1
Thuis
08-11-2020 11:00
Veld: VELD2
Nr. 14811146CO
RKEDO VR1
Velsen VR2
Uit
22-11-2020 14:00
Nr. 14811019CO
Sportpark: Julianastraat 45, 1633 JL AVENHORN
Velsen VR2
Always Forward VR2
Thuis
29-11-2020 11:00
Veld: VELD1
Nr. 14810988CO
Velsen VR2
FC Uitgeest VR1
Thuis
06-12-2020 11:00
Veld: VELD2
Nr. 14810956CO
Zaandijk VR1
Velsen VR2
Uit
13-12-2020 10:00
Nr. 14810955CO
Sportpark: Diederik Sonoyweg 20, 1509 BR ZAANDAM
Velsen VR2
WBSV VR1
Thuis
31-01-2021 11:00
Veld: VELD2
Nr. 14810950CO
Velsen VR2
KFC VR2
Thuis
28-02-2021 11:00
Veld: VELD2
Nr. 14811134CO
ST West Frisia/Dindua VR1
Velsen VR2
Uit
07-03-2021 12:00
Nr. 14810974CO
Sportpark: Immerhornweg 1, 1601 DC ENKHUIZEN
Always Forward VR2
Velsen VR2
Uit
21-03-2021 09:45
Nr. 14811045CO
Sportpark: Holenweg 4, 1624 PB HOORN NH
Velsen VR2
Zaandijk VR1
Thuis
28-03-2021 11:00
Veld: VELD2
Nr. 14811050CO
Winkel VR2
Velsen VR2
Uit
11-04-2021 14:00
Nr. 14810966CO
Sportpark: Bosstraat 94, 1731 SG WINKEL
Velsen VR2
RKEDO VR1
Thuis
18-04-2021 11:00
Veld: VELD2
Nr. 14811158CO
FC Uitgeest VR1
Velsen VR2
Uit
25-04-2021 10:30
Nr. 14811054CO
Sportpark: Zienlaan 2, 1911 TR UITGEEST
VIOS-W VR1
Velsen VR2
Uit
09-05-2021 13:00
Nr. 14811094CO
Sportpark: Doorbraak 18, 1749 AM WARMENHUIZEN
Velsen VR2
Volendam (rkav) VR1
Thuis
16-05-2021 11:00
Veld: VELD1
Nr. 14810948CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Always Forward VR211004103
2.WBSV VR111003103
3.ST West Frisia/Dindua VR111002003
4.Winkel Vr210102201
5.Zaandijk Vr110102201
6.RKEDO Vr100000000
7.Velsen Rkvv VR200000000
8.VIOS-W VR100000000
9.KFC VR210011300
10.Volendam (rkav) Vr110010200
11.FC Uitgeest Vr110011400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Overbos sv. VR1330024109
2.Hoofddorp s.v. VR132015306
3.DSOV VR1310231103
4.Velsen Rkvv VR2300321900

Spelers (17)

Team resultaten

AlwFCUKFCSTWVelVolWBSWinZaa
Always Forward VR24 - 1
FC Uitgeest VR1
KFC VR21 - 3
ST West Frisia/Dindua VR12 - 0
Velsen Rkvv VR2
Volendam (rkav) VR1
WBSV VR1 -
Winkel VR2
Zaandijk VR12 - 2
DSOHooOveVel
DSOV VR12 - 1
Hoofddorp s.v. VR12 - 10 - 2
Overbos sv. VR18 - 014 - 1
Velsen Rkvv VR20 - 3