Vrouwen 2

6e in poule 3e klasse A
4e in poule Groep 2 09
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

FC Uitgeest VR1
Velsen VR2
Uit
25-04-2021 10:30
Nr. 14811054CO
Sportpark: Zienlaan 2, 1911 TR UITGEEST
VIOS-W VR1
Velsen VR2
Uit
09-05-2021 13:00
Nr. 14811094CO
Sportpark: Doorbraak 18, 1749 AM WARMENHUIZEN
Velsen VR2
Volendam (rkav) VR1
Thuis
16-05-2021 11:00
Veld: VELD1
Nr. 14810948CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zaandijk Vr1422011408
2.RKEDO Vr1321011307
3.ST West Frisia/Dindua VR132018506
4.VIOS-W VR1420261106
5.WBSV VR131118704
6.Velsen Rkvv VR211005103
7.Always Forward VR231025803
8.Volendam (rkav) Vr131023603
9.Winkel Vr220112301
10.KFC VR220113501
11.FC Uitgeest Vr1200211000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Overbos sv. VR1330024109
2.Hoofddorp s.v. VR132015306
3.DSOV VR1310231103
4.Velsen Rkvv VR2300321900

Spelers (16)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse A".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 09".