Vrouwen 3

2e in poule 4e klasse C
1e in poule Groep 1 18
18e in poule Groep 1 1e KO ronde
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 10 februari
1
FC Uitgeest VR1
1
Velsen Rkvv VR3
2
SVIJ VR1
1
vv Zwanenburg VR1
0
Spaarnwoude sv. VR1
2
FIT avv VR1
Zondag 17 februari
5
FIT avv VR1
4
Spaarnwoude sv. VR1

Wedstrijdschema

Overbos VR2
Velsen VR3
Uit
10-03-2019 14:30
Nr. 12838786CO
Sportpark: Leenderbos 101, 2134 TZ HOOFDDORP
Velsen VR3
SVIJ VR1
Thuis
17-03-2019 13:00
Veld: VELD4
Nr. 12839466CO
Spaarnwoude VR1
Velsen VR3
Uit
24-03-2019 11:00
Nr. 12843515CO
Sportpark: Ringweg 12 A, 2064 KE SPAARNDAM
SDZ VR2
Velsen VR3
Uit
31-03-2019 13:45
Nr. 13326044CO
Sportpark: Transformatorweg 10, 1014 AK AMSTERDAM
Velsen VR3
FIT VR1
Thuis
07-04-2019 14:45
Veld: VELD3
Nr. 12842820CO
Zwanenburg VR1
Velsen VR3
Uit
14-04-2019 11:00
Nr. 12850525CO
Sportpark: Populierenlaan 44, 1161 SP ZWANENBURG
Velsen VR3
DSOV VR1
Thuis
05-05-2019 13:00
Veld: VELD1
Nr. 13326026CO
Velsen VR3
FC Uitgeest VR1
Thuis
12-05-2019 13:00
Veld: VELD4
Nr. 13326023CO
Velsen VR3
Overbos VR2
Thuis
26-05-2019 13:00
Veld: VELD4
Nr. 13326025CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Uitgeest Vr1109103411028
2.Velsen Rkvv VR39522138017
3.Overbos sv. VR2104331917015
4.vv Zwanenburg VR1104241613014
5.DSOV VR1103251521011
6.Spaarnwoude sv. VR1113261724011
7.FIT avv VR111227253608
8.SVIJ Vr19144101907
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv VR3330018109
2.Domstad Majella VR1311181104
3.Rivierwijkers VR130212802
4.MSV '19 Vr1301231101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Grasshoppers Vr111004003
2.SVA Vr111005303
3.Zeemacht VR111003103
4.VIOS-W VR111002003
5.VVS 46 VR111004303
6.Zouaven (de) VR111001103
7.BFC VR100000000
8.DSOV VR100000000
9.FIT avv VR100000000
10.GeuzenMiddenmeer VR100000000
11.Hoogland VR200000000
12.LSVV VR200000000
13.Rijp (de) VR200000000
14.Sporting '70 VR300000000
15.FC Uitgeest Vr100000000
16.ST Winkel/Con Zelo VR200000000
17.vv Zwanenburg VR100000000
18.Velsen Rkvv VR310011100
19.Velsen Rkvv VR210013400
20.Overbos sv. VR210013500
21.Hercules Zaandam sc VR110011300
22.DESS VR110010200
23.Rijp (de) VR110010400

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (1)

Team resultaten

DSOFCUFITOveSDZSpaSVIVelvvZ
DSOV VR12 - 1
FC Uitgeest VR11 - 1
FIT avv VR13 - 5 - 5 - 4
Overbos sv. VR2
SDZ VR20 - 0 -
Spaarnwoude sv. VR1 - 0 - 2
SVIJ VR12 - 1
Velsen Rkvv VR3
vv Zwanenburg VR14 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 18".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".