Vrouwen 3

3e in poule 4e klasse C
1e in poule Groep 1 18
13e in poule Groep 1 1e KO ronde
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 12 mei
2
vv Zwanenburg VR1
0
SVIJ VR1
1
Velsen Rkvv VR3
3
FC Uitgeest VR1
Zondag 19 mei
6
FC Uitgeest VR1
3
FIT avv VR1
0
Spaarnwoude sv. VR1
0
vv Zwanenburg VR1
4
Overbos sv. VR2
2
DSOV VR1

Wedstrijdschema

Velsen VR3
Overbos VR2
Thuis
26-05-2019 13:00
Veld: VELD3
Nr. 13326025CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Uitgeest Vr11814226129044
2.Overbos sv. VR2179444529031
3.Velsen Rkvv VR3167362022024
4.vv Zwanenburg VR1166462320022
5.DSOV VR1176382630021
6.Spaarnwoude sv. VR1185582736020
7.SVIJ Vr1162681935012
8.FIT avv VR11633103353012
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv VR3330018109
2.Domstad Majella VR1311181104
3.Rivierwijkers VR130212802
4.MSV '19 Vr1301231101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Uitgeest Vr111005003
2.Grasshoppers Vr111004003
3.SVA Vr111005303
4.GeuzenMiddenmeer VR111003103
5.Zeemacht VR111003103
6.VIOS-W VR111002003
7.VVS 46 VR111004303
8.DSOV VR111001103
9.Zouaven (de) VR111001103
10.vv Zwanenburg VR111001103
11.BFC VR100000000
12.Sporting '70 VR300000000
13.Velsen Rkvv VR310011100
14.Hoogland VR210011100
15.LSVV VR210011100
16.Velsen Rkvv VR210013400
17.Overbos sv. VR210013500
18.Hercules Zaandam sc VR110011300
19.Rijp (de) VR210011300
20.DESS VR110010200
21.Rijp (de) VR110010400
22.ST Winkel/Con Zelo VR210010500

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (1)

Team resultaten

DSOFCUFITOveSDZSpaSVIVelvvZ
DSOV VR14 - 02 - 11 - 01 - 0
FC Uitgeest VR16 - 36 - 42 - 31 - 1
FIT avv VR11 - 03 - 51 - 75 - 43 - 3 -
Overbos sv. VR24 - 24 - 13 - 02 - 0
SDZ VR20 - 0 -
Spaarnwoude sv. VR10 - 60 - 22 - 21 - 14 - 00 - 0
SVIJ VR13 - 20 - 12 - 1
Velsen Rkvv VR31 - 11 - 31 - 03 - 1
vv Zwanenburg VR13 - 34 - 02 - 02 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 18".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".