Vrouwen 3

1e in poule 4e klasse C
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Velsen VR3
Sloterdijk avv. VR1
Thuis
30-01-2022 13:00
Nr. 88685
Koninklijke HFC VR1
Velsen VR3
Uit
06-02-2022 14:45
Nr. 90416
Sportpark Koninklijke HFC
Velsen VR3
Hillegom sv VR2
Thuis
13-02-2022 13:00
Nr. 77075
FIT avv VR1
Velsen VR3
Uit
20-02-2022 11:30
Nr. 78942
Sportpark Drieburg
Velsen VR3
WV-HEDW VR1
Thuis
13-03-2022 13:00
Nr. 78770
HBC VR1
Velsen VR3
Uit
20-03-2022 13:00
Nr. 78367
Sportpark HBC
GeuzenMiddenmeer VR1
Velsen VR3
Uit
27-03-2022 13:15
Nr. 79735
Sportpark Voorland
Velsen VR3
Buitenveldert sc. VR3
Thuis
03-04-2022 13:00
Nr. 89358
Sloterdijk avv. VR1
Velsen VR3
Uit
10-04-2022 14:30
Nr. 75948
Sportpark Multatuliweg
Velsen VR3
Limmen VR3
Thuis
24-04-2022 13:00
Nr. 87764
Monnickendam VR1
Velsen VR3
Uit
01-05-2022 12:00
Nr. 84517
Sportpark Markgouw
Velsen VR3
Pancratius Rksv VR1
Thuis
15-05-2022 14:45
Nr. 80832
Purmerland VR1
Velsen VR3
Uit
22-05-2022 12:15
Nr. 91184
Sportpark Purmerland
Velsen VR3
DIOS sv. VR1
Thuis
29-05-2022 13:00
Nr. 81701

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv VR3118034013024
2.Buitenveldert sc. VR3107032716021
3.HBC VR1116234725020
4.FIT avv VR196033512018
5.DIOS sv. VR196031911018
6.Sloterdijk avv. VR1115243326017
7.Limmen VR385122617016
8.WV-HEDW VR195042526015
9.Pancratius Rksv VR1105052627015
10.Koninklijke HFC VR193152330010
11.Monnickendam Vr1113172139010
12.Purmerland VR110307172809
13.GeuzenMiddenmeer VR111308195609
14.ST vv Hillegom/Van Nispen VR211119144604

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Groep 1 35 (za/zo)".

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Vrouwen beker zondag poulefase Groep 3 23".

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (12)

Team resultaten

BuiDIOFITGeuHBCKonLimMonPanPurSTvSloVelWVH
Buitenveldert sc. VR31 - 02 - 16 - 36 - 01 - 4
DIOS sv. VR13 - 04 - 04 - 23 - 10 - 13 - 2
FIT avv VR12 - 01 - 214 - 02 - 05 - 2
GeuzenMiddenmeer VR14 - 33 - 20 - 23 - 21 - 5
HBC VR10 - 49 - 37 - 31 - 25 - 13 - 3
Koninklijke HFC VR11 - 22 - 43 - 32 - 4
Limmen VR34 - 25 - 01 - 0
Monnickendam VR10 - 54 - 26 - 20 - 40 - 41 - 4
Pancratius Rksv VR13 - 00 - 61 - 38 - 15 - 4
Purmerland VR11 - 26 - 30 - 22 - 5
ST vv Hillegom/Van Nispen VR21 - 112 - 41 - 52 - 20 - 4
Sloterdijk avv. VR12 - 33 - 34 - 12 - 16 - 1
Velsen Rkvv VR32 - 15 - 01 - 27 - 17 - 23 - 0
WV-HEDW VR14 - 25 - 31 - 21 - 02 - 5

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 35 (za/zo)".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Vrouwen beker zondag poulefase Groep 3 23".