Zaterdag 2

9e in poule 4e klasse 03
1e in poule Groep 1 34
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Beverwijk 24310126010
2.IJmuiden vv. 34301171009
3.Terrasvogels 3430110809
4.EDO hfc 2422013408
5.DEM (RKVV) 44211121207
6.Jong Hercules 3420215806
7.Onze Gezellen 241218505
8.Haarlem-Kennemerland f.c. 2310271203
9.Velsen Rkvv 24103112003
10.Foresters (de) 43012111501
11.ODIN 59 530123901
12.Wijk aan Zee 2300321200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv 232106307
2.BOL 331113404
3.Wijk aan Zee 231024403
4.Wieringermeer 231024603

Spelers (16)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 03".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 34".