Zaterdag 2

10e in poule 4e klasse 03
3e in poule Groep 1 31
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Foresters (de) 21514018121042
2.VSV 21411126529034
3.ADO '20 21611148846034
4.ODIN 59 41510054229030
5.Beverwijk 2169076337027
6.DEM (RKVV) 2168086140024
7.IJmuiden vv. 3156273740020
8.Wijk aan Zee 2145273149017
9.Haarlem-Kennemerland f.c. 21541103052013
10.Velsen Rkvv 21541103661013
11.Terrasvogels 21630132510309
12.Jong Hercules 2152013247606
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ODIN 59 5330016609
2.VEW 232016706
3.Velsen Rkvv 2310271203
4.Terrasvogels 3300371100

Spelers (1)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 03".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 31".