Zondag 1

3e in poule 1e klasse A
2e in poule Groep 1 08
3e in poule Groep 2 1e KO ronde groep 2
30e in poule Groep 1 2e KO Ronde
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 2 december
4
Hoofddorp s.v. 1
0
Hillegom sv 1
0
Zeeburgia avv 1
3
Velsen Rkvv 1
0
fc Boshuizen 1
3
Zaanlandia
0
AFC 34 1
2
FC Uitgeest 1
0
NVC 1
3
JOS Watergraafsmeer
1
AGB 1
2
DSOV 1
3
Legmeervogels 1
1
LSVV 1
Zaterdag 8 december
4
DSOV 1
4
Hoofddorp s.v. 1
Zondag 9 december
0
FC Uitgeest 1
2
Hillegom sv 1
1
Velsen Rkvv 1
1
AGB 1
1
Zaanlandia
2
AFC 34 1
2
NVC 1
2
Legmeervogels 1
2
LSVV 1
1
Zeeburgia avv 1
2
JOS Watergraafsmeer
2
fc Boshuizen 1

Wedstrijdschema

AFC 34 1
Velsen 1
Uit
16-12-2018 14:00
Nr. 12836968CO
Scheidsrechter: A.P. (Andrew) Westenbroek, . Sportpark: Robonsbosweg 10, 1816 MK ALKMAAR
Velsen 1
Hillegom sv 1
Thuis
20-01-2019 14:00
Veld: VELD1
Nr. 12851315CO
Zaanlandia
Velsen 1
Uit
27-01-2019 14:00
Nr. 12845406CO
Sportpark: Karel Lotsylaan 8, 1508 EA ZAANDAM
Velsen 1
Hoofddorp s.v. 1
Thuis
03-02-2019 14:00
Veld: VELD1
Nr. 12835813CO
DSOV 1
Velsen 1
Uit
10-02-2019 14:00
Nr. 12843811CO
Sportpark: Zijdewinde 3, 2141 VA VIJFHUIZEN
Velsen 1
FC Uitgeest 1
Thuis
17-02-2019 14:00
Veld: VELD1
Nr. 12841341CO
Velsen 1
JOS/W'graafsmeer eer
Thuis
10-03-2019 14:00
Veld: VELD1
Nr. 12844071CO
LSVV 1
Velsen 1
Uit
17-03-2019 14:00
Nr. 12855859CO
Sportpark: Sportlaan 55, 1722 XJ ZUID-SCHARWOUDE
Hillegom sv 1
Velsen 1
Uit
24-03-2019 14:00
Nr. 12845219CO
Sportpark: Van den Endelaan 7, 2182 ES HILLEGOM
Velsen 1
AFC 34 1
Thuis
07-04-2019 14:00
Veld: VELD1
Nr. 12844004CO
AGB 1
Velsen 1
Uit
14-04-2019 14:30
Nr. 12843954CO
Sportpark: Abe Lenstralaan 6, 1067 MV AMSTERDAM
Velsen 1
Zeeburgia 1
Thuis
21-04-2019 14:00
Veld: VELD1
Nr. 12836065CO
Boshuizen, fc 1
Velsen 1
Uit
12-05-2019 14:00
Nr. 12855746CO
Sportpark: Boshuizerkade 96 F, 2321 TX LEIDEN
Velsen 1
NVC 1
Thuis
19-05-2019 14:00
Veld: VELD1
Nr. 12845063CO
Legmeervogels 1
Velsen 1
Uit
26-05-2019 14:00
Nr. 12852736CO
Sportpark: Randhoornweg 100, 1422 NE UITHOORN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.JOS Watergraafsmeer119113213028
2.fc Boshuizen 1117222313023
3.Velsen Rkvv 111641185022
4.FC Uitgeest 1115241914017
5.NVC 1115152021016
6.LSVV 1115151926016
7.DSOV 1114342627015
8.Hoofddorp s.v. 1114251720014
9.Hillegom sv 1114162126013
10.Zaanlandia113351816012
11.AGB 1113351719012
12.AFC 34 1114071323012
13.Legmeervogels 1112541922011
14.Zeeburgia avv 111128122905
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pancratius Rksv 132107207
2.Velsen Rkvv 131207105
3.EDO hfc 131119504
4.Schoten vv. 1300301500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DCG Rksv 111009003
2.JOS Watergraafsmeer 211007103
3.Velsen Rkvv 111005003
4.Waterwijk asc 111007303
5.AFC 111006203
6.Stormvogels ijvv 111006203
7.HBC 111005103
8.JOS Watergraafsmeer11004003
9.DSOV 111006303
10.Hoofddorp s.v. 111004103
11.Almere FC 111003003
12.Koninklijke HFC 211004203
13.Abcoude fc 111003103
14.HBOK 111003103
15.Pancratius Rksv 111003103
16.United sv/DAVO 111003103
17.VSV 111003103
18.Zandvoort s.v. 111003103
19.Wartburgia asv 111006503
20.ZSGOWMS 111002103
21.OSV 111002203
22.IJmuiden vv. 110012200
23.Nieuw West United SV 110015600
24.TOG 110011200
25.Swift10012400
26.Alliance '22 sv. 110011300
27.Atletico Club Amsterdam 110011300
28.Buiksloot dvc 110011300
29.Buitenboys sc. 110011300
30.Sporting Martinus 110011300
31.WV-HEDW 210011300
32.Pancratius Rksv 110013600
33.VVC fc 110011400
34.DWS afc 110010300
35.ZCFC 110013700
36.Fortius asv. 110012600
37.VEW 110012600
38.SDZ 110011500
39.Koninklijke HFC 110010400
40.RODA '23 Rksv 110010500
41.VVA/Spartaan 110011700
42.CTO '70 vv 110010900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwaluwen 30 HCSV 111007103
2.HBC 111006003
3.JOS Watergraafsmeer11006103
4.Koninklijke HFC 211005003
5.Waterwijk asc 111005103
6.Almere FC 111004003
7.DHSC 111004003
8.AFC 111004103
9.Kampong 111004103
10.ODIN 59 211004103
11.Purmersteijn 111004103
12.Scherpenzeel 111004103
13.SVA 111004103
14.Zuidvogels HSV De 111004103
15.Maarssen 111003003
16.Fortuna Wormerv.11004203
17.Huizen 111004203
18.Zandvoort s.v. 111004203
19.Hollandia T 111003103
20.Limmen 111002003
21.Bilt De FC 111004303
22.Altius 111003203
23.Hoofddorp s.v. 111003203
24.Kennemers (de) 111003203
25.SDO11003203
26.SVL 111003203
27.DEM11002103
28.Grasshoppers 111002103
29.Kolping Boys 111002103
30.Velsen Rkvv 111002103
31.Argon 111001003
32.Pancratius Rksv 111003303
33.Meern De11002203
34.Purmersteijn11000003
35.Jonathan 110013300
36.DCG Rksv 110012200
37.KFC 110010000
38.DSOV 110013400
39.Assendelft 110012300
40.OSV 110012300
41.SCH '44 110012300
42.Vitesse 22 110012300
43.Zwaluwen Utrecht '11 110012300
44.Abcoude fc 110011200
45.JOS Watergraafsmeer 210011200
46.KDO sv 110011200
47.Roda '46 110011200
48.Hoogland10010100
49.APWC 110012400
50.Hooglanderveen 110012400
51.Meervogels 31 110012400
52.IVV 110011300
53.ZSGOWMS 110010200
54.DWOW 110011400
55.Elinkwijk 110011400
56.HMS 110011400
57.LSVV 110011400
58.Stormvogels ijvv 110011400
59.VVZA 110011400
60.Wartburgia asv 110011400
61.VSV 110010300
62.V.V. Bergen 110011500
63.DWSV 110010400
64.RKAV Volendam10010400
65.Loosdrecht 110011600
66.Beemster 110010500
67.United sv/DAVO 110011700
68.HBOK 110010600

Team nieuws

Spelers (24)

Team resultaten

AFCAGBDSOfcBFCUHilHooJOSLegLSVNVCVelZaaZee
AFC 34 10 - 40 - 20 - 21 - 24 - 1
AGB 11 - 20 - 32 - 04 - 11 - 1
DSOV 10 - 25 - 54 - 45 - 20 - 33 - 1
fc Boshuizen 13 - 23 - 25 - 12 - 00 - 3
FC Uitgeest 13 - 00 - 40 - 21 - 11 - 16 - 2
Hillegom sv 15 - 10 - 20 - 22 - 33 - 2
Hoofddorp s.v. 10 - 10 - 24 - 00 - 32 - 1
JOS Watergraafsmeer4 - 22 - 22 - 13 - 24 - 02 - 1
Legmeervogels 12 - 20 - 21 - 33 - 13 - 3
LSVV 13 - 02 - 20 - 25 - 22 - 12 - 1
NVC 12 - 15 - 23 - 00 - 32 - 20 - 1
Velsen Rkvv 11 - 12 - 00 - 01 - 14 - 01 - 0
Zaanlandia1 - 22 - 05 - 11 - 10 - 31 - 2
Zeeburgia avv 10 - 13 - 20 - 50 - 31 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 08".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 1e KO ronde groep 2".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO Ronde".