Zondag 1

10e in poule Hoofdklasse A
9e in poule Groep 1 hfdk
20e in poule Groep 2 1e ronde beker (groep 2)
11e in poule Groep 1 2e ronde
7e in poule Groep 1 tussenronde
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Velsen 1
RKAVV
Thuis
11-04-2020 18:00
Veld: VELD1
Nr. 13595900CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
Leonidas
Velsen 1
Uit
13-04-2020 13:00
Nr. 13595911CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
Hoogeveen
Velsen 1
Uit
19-04-2020 14:00
Nr. 13595840CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
Velsen 1
JOS/W'graafsmeer eer
Thuis
26-04-2020 14:00
Veld: VELD1
Nr. 13595901CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
Alphense Boys
Velsen 1
Uit
10-05-2020 14:00
Nr. 13596006CO
Sportpark: Sportlaan 2, 2406 LD ALPHEN AAN DEN RIJN
Velsen 1
MSC/Amslod
Thuis
17-05-2020 14:00
Veld: VELD1
Nr. 13596343CO
Quick '20
Velsen 1
Uit
24-05-2020 14:00
Nr. 13596217CO
Sportpark: Primulastraat 15, 7572 AS OLDENZAAL

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hollandia2013434220043
2.JOS Watergraafsmeer1912434724040
3.RKAVV2110655333036
4.SJC2011274531035
5.Alphense Boys2011184328034
6.Hoogeveen1910363631132
7.Leonidas198653833129
8.HBS208573026029
9.Quick '20207765246028
10.Velsen Rkvv197572830026
11.SDO207584544026
12.Be Quick 1887216783225025
13.Emmen204794155019
14.MSC/Amslod1942131867014
15.Alcides2042142448014
16.VOC2132162558011
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DHSC00000000
2.De Dijk00000000
3.Eemdijk00000000
4.Hollandia00000000
5.JOS Watergraafsmeer00000000
6.Purmersteijn00000000
7.SDO00000000
8.Swift00000000
9.Velsen Rkvv00000000
10.RKAV Volendam00000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoofddorp s.v. 1110013103
2.Olympia Haarlem 111007003
3.ZSGOWMS 111007203
4.WV-HEDW 111006103
5.AFC 111005003
6.RODA '23 Rksv 111006203
7.De Dijk11004003
8.IJmuiden vv. 111004103
9.Zandvoort s.v. 111004103
10.ASV Arsenal 111003003
11.BSM sv 111003003
12.OSV 111006403
13.FC Blauw-Wit Beursbengels 111003103
14.JOS Watergraafsmeer11003103
15.Legmeervogels 111003103
16.VSV 111003103
17.AFC 211002003
18.SDZ 111002003
19.Wartburgia asv 111002003
20.Velsen Rkvv11003203
21.HBOK 111002103
22.Pancratius Rksv 111003303
23.SCW 111001103
24.Diemen sv. 110013300
25.Meer De sv. 110011100
26.Dijk De asv 110012300
27.Nieuw West United SV 110011200
28.Swift10014600
29.AGB 110011300
30.DEM (RKVV) 110011300
31.DSOV 110011300
32.Koninklijke HFC 210011300
33.Bloemendaal 110010200
34.JOS Watergraafsmeer 110010200
35.Stormvogels ijvv 110010200
36.JOGA Fortius asv 110011400
37.NFC 110011400
38.Amstelveen/Heemraad 110010300
39.HBC 110010300
40.Buitenveldert sc. 110012600
41.Germaan/De Eland asv 110010400
42.RKAVIC 110012700
43.KDO sv 110011600
44.VVA/Spartaan 110010500
45.Meteoor De sv. 110010700
46.DRC 1100111300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DWOW 111008103
2.Zouaven (de) 111006103
3.AFC 34 111005003
4.De Dijk11005103
5.JOS Watergraafsmeer11005103
6.Purmersteijn11005103
7.Roda '46 111005103
8.Pancratius Rksv 111004003
9.AFC 111004103
10.Huizen 111004103
11.Velsen Rkvv11004103
12.RKAV Volendam11004103
13.Hollandia11003003
14.RODA '23 Rksv 111003003
15.SDZ 111005303
16.Scherpenzeel 111004203
17.Zandvoort s.v. 111004203
18.Montfoort S.V.'19 111003103
19.Olympia Haarlem 111003103
20.Valleivogels 111003103
21.WV-HEDW 111002003
22.Victoria 111003203
23.IJFC 111002103
24.Kolping Boys 111002103
25.Merino's de 111002103
26.VVS 46 111002103
27.DHSC11001003
28.Loosdrecht 111001003
29.Purmersteijn 111001003
30.RCZ 111001003
31.Spakenburg 211001003
32.Fortuna Wormerveer11002203
33.CSW 111002203
34.AFC 211001103
35.HBOK 111000003
36.Argon 100000000
37.Hauwert 65 100000000
38.Vrone 110012200
39.ASV Arsenal 110012200
40.Zuidvogels HSV De 110011100
41.Eemdijk10010000
42.Houten 110012300
43.FC Den Helder 110011200
44.OSV 110011200
45.Roda '46 110011200
46.FC Uitgeest 110011200
47.Breukelen FC 110010100
48.IJmuiden vv. 110010100
49.SVL 110010100
50.ZSGOWMS 110010100
51.Zwaluwen 30 HCSV 110010100
52.Legmeervogels 110013500
53.Hoofddorp s.v. 110012400
54.VVW 110012400
55.AFC Quick 1890 110011300
56.SCW 110011300
57.SDO10011300
58.Spirit 30 (SC) 110010200
59.PVCV 110011400
60.Sporting Krommenie 110011400
61.Vriendenschaar 110011400
62.VVZA 110011400
63.JVC 110010300
64.VSV 110010300
65.Hees 110011500
66.Kampong 110011500
67.Schagen United 110011500
68.Wartburgia asv 110011500
69.BSM sv 110010400
70.FC Blauw-Wit Beursbengels 110011600
71.Monnickendam 110010500
72.CDW 110011800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKAV Volendam11005003
2.WV-HEDW 111004103
3.CSW 111004403
4.Purmersteijn 111002203
5.Valleivogels 110014400
6.Argon 110012200
7.Velsen Rkvv10011400
8.Purmersteijn10010500

Team nieuws

Comp.wedstrijden Hoofdklasse A

Zaterdag 6 juli 2019

Het speelschema van de Hoofdklasse seizoen 2019/2020 is bekend geworden. Velsen begint het seizoen op zondag 1 september met een thuiswedstrijd tegen Quick '20 uit Oldenzaal.

Alle wedstrijden beginnen om 14.00 uur behalve Leonidas die speelt haar thuiswedstrijden om 13.00 uur
 

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (24)

Team resultaten

AlcAlpBeQEmmHBSHolHooJOSLeoMSCQuiRKASDOSJCVelVOC
Alcides0 - 31 - 20 - 53 - 0
Alphense Boys2 - 00 - 28 - 11 - 3
Be Quick 18875 - 01 - 13 - 0
Emmen1 - 10 - 21 - 12 - 5
HBS0 - 05 - 31 - 11 - 1
Hollandia3 - 2 - 3 - 03 - 12 - 0
Hoogeveen1 - 30 - 4 -
JOS Watergraafsmeer1 - 0 - 6 - 06 - 1
Leonidas1 - 32 - 2 -
MSC/Amslod - 1 - 6 -
Quick '204 - 02 - 2
RKAVV2 - 24 - 11 - 13 - 1
SDO1 - 14 - 04 - 5
SJC4 - 01 - 33 - 1
Velsen Rkvv1 - 10 - 01 - 0 -
VOC3 - 10 - 00 - 41 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 hfdk".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 1e ronde beker (groep 2)".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 tussenronde".