Zondag 1

9e in poule Hoofdklasse A
11e in poule Hoofdklasse A (periode 1)
4e in poule Hoofdklasse A (periode 2)
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 15 mei
2
Zouaven (de)
4
RKAVV
3
TOGB
1
VOC
2
TAC'90
1
SJC
1
Emmen
2
HBS
2
Hoogeveen
2
Alcides
0
SDO
4
Velsen Rkvv
Zaterdag 14 mei
0
Alphense Boys
9
Be Quick 1887
Zondag 8 mei
2
Purmersteijn
4
TOGB
1
Emmen
2
TAC'90
2
SJC
6
Hoogeveen
0
RKAVV
0
Be Quick 1887
4
HBS
1
Zouaven (de)
2
Velsen Rkvv
4
VOC
1
Alphense Boys
2
SDO

Wedstrijdschema

Velsen 1ZO
Hoogeveen 1
Thuis
26-05-2022 14:00
Nr. 1680
TOGB 1
Velsen 1ZO
Uit
29-05-2022 14:00
Nr. 1694
Sportpark Het Hoge Land

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB2518165535055
2.Hoogeveen2515557235050
3.HBS2515465624049
4.Be Quick 18872614755923049
5.SJC2514476043046
6.Purmersteijn2591155141038
7.RKAVV2591064036037
8.Alphense Boys25105105158035
9.Velsen Rkvv26104123839034
10.VOC2686124251030
11.Zouaven (de)2566134052024
12.Alcides2558124364023
13.TAC'902572163560023
14.Emmen2538142054017
15.SDO2543182471015
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoogeveen149413715031
2.Be Quick 1887148422611028
3.SJC148333823027
4.HBS148243113026
5.TOGB148152726025
6.Purmersteijn145722318022
7.RKAVV145542120020
8.Zouaven (de)145452722019
9.Alphense Boys145452529019
10.Alcides143652733015
11.Velsen Rkvv144281521014
12.VOC143471525013
13.TAC'90144191830013
14.Emmen142571331011
15.SDO141211123805
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB111001289030
2.HBS117222511023
3.Be Quick 1887126333312021
4.Velsen Rkvv126242318020
5.Hoogeveen116143520019
6.SJC116142220019
7.RKAVV114521916017
8.VOC125252726017
9.Purmersteijn114432823016
10.Alphense Boys115152629016
11.TAC'90113171730010
12.SDO113171233010
13.Alcides11227163108
14.Emmen1113772306
15.Zouaven (de)11128133005

Team nieuws

Comp.wedstrijden Hoofdklasse A

Zaterdag 6 juli 2019

Het speelschema van de Hoofdklasse seizoen 2021/2022 is bekend geworden. Velsen begint het seizoen op zondag 29 augustus met een uitwedstrijd tegen VOC uit Rotterdam.

Alle wedstrijden beginnen om 14.00 uur.
 

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (1)

Spelers (20)

Team resultaten

AlcAlpBeQEmmHBSHooPurRKASDOSJCTACTOGVOCVelZou
Alcides5 - 20 - 31 - 10 - 31 - 52 - 22 - 46 - 10 - 46 - 30 - 21 - 2
Alphense Boys1 - 30 - 97 - 02 - 20 - 12 - 11 - 20 - 32 - 21 - 35 - 13 - 22 - 1
Be Quick 18871 - 14 - 02 - 25 - 00 - 00 - 14 - 11 - 23 - 01 - 01 - 34 - 0
Emmen1 - 12 - 51 - 41 - 20 - 30 - 10 - 11 - 11 - 22 - 12 - 12 - 11 - 1
HBS6 - 16 - 11 - 23 - 01 - 11 - 01 - 21 - 01 - 24 - 05 - 14 - 1
Hoogeveen2 - 21 - 43 - 10 - 02 - 00 - 16 - 23 - 17 - 12 - 36 - 03 - 02 - 2
Purmersteijn1 - 11 - 02 - 22 - 23 - 38 - 10 - 23 - 12 - 41 - 13 - 14 - 1
RKAVV1 - 12 - 10 - 01 - 13 - 43 - 31 - 02 - 22 - 12 - 20 - 23 - 0
SDO2 - 11 - 10 - 21 - 02 - 40 - 63 - 41 - 10 - 50 - 21 - 20 - 40 - 1
SJC1 - 11 - 18 - 11 - 02 - 62 - 04 - 26 - 22 - 12 - 62 - 13 - 4
TAC'901 - 22 - 30 - 23 - 10 - 40 - 13 - 61 - 02 - 10 - 22 - 03 - 15 - 3
TOGB3 - 20 - 24 - 23 - 01 - 03 - 21 - 02 - 22 - 00 - 12 - 13 - 13 - 2
VOC2 - 22 - 21 - 41 - 11 - 20 - 25 - 10 - 02 - 15 - 13 - 05 - 11 - 0
Velsen Rkvv4 - 12 - 30 - 00 - 00 - 10 - 02 - 00 - 22 - 01 - 12 - 12 - 41 - 2
Zouaven (de)7 - 11 - 11 - 22 - 20 - 10 - 22 - 22 - 42 - 24 - 00 - 33 - 10 - 1