Zondag 3

3e in poule 2e klasse B
2e in poule Groep 2 11
13e in poule Groep 2 1e KO ronde (zondag)
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 10 februari
3
DSOV 2
2
ADO '20 3
2
DSS 2
1
Velsen Rkvv 3
2
VSV 2
1
Hillegom sv 3
2
AGB 2
2
HBC 2
0
Schoten vv. 2
1
Hoofddorp s.v. 3
Zondag 17 februari
1
Hoofddorp s.v. 3
0
DSS 2
2
ADO '20 3
4
VSV 2
3
DIOS sv. 2
2
Schoten vv. 2
0
Velsen Rkvv 3
4
DSOV 2
3
Hillegom sv 3
3
AFC 3

Wedstrijdschema

Hoofddorp s.v. 3
Velsen 3
Uit
24-02-2019 11:00
Nr. 12842376CO
Scheidsrechter: R.J.M.G. (Richi) Franken, . Sportpark: IJweg 1155, 2133 MJ HOOFDDORP
Velsen 3
Vitesse 22 2
Thuis
03-03-2019 13:00
Veld: VELD2
Nr. 12851588CO
ADO '20 3
Velsen 3
Uit
10-03-2019 10:30
Nr. 12837796CO
Sportpark: Oosterweg 4 C, 1968 KM HEEMSKERK
Velsen 3
AGB 2
Thuis
17-03-2019 13:00
Veld: VELD1
Nr. 12853135CO
Vitesse 22 2
Velsen 3
Uit
24-03-2019 11:00
Nr. 12837189CO
Sportpark: Puikman 2, 1901 NN CASTRICUM
VSV 2
Velsen 3
Uit
31-03-2019 11:15
Nr. 12843569CO
Sportpark: Hofgeesterweg 14, 1991 AD VELSERBROEK
Schoten 2
Velsen 3
Uit
14-04-2019 11:00
Nr. 12852921CO
Sportpark: Vergierdeweg 265 A, 2026 BJ HAARLEM
Velsen 3
Hillegom sv 3
Thuis
22-04-2019 13:00
Veld: VELD2
Nr. 12836474CO
HBC 2
Velsen 3
Uit
12-05-2019 11:00
Nr. 12848401CO
Sportpark: Cruquiusweg 39, 2102 LS HEEMSTEDE
DIOS 2
Velsen 3
Uit
26-05-2019 12:00
Nr. 12846033CO
Sportpark: Dotterbloemstraat 1, 2153 ES NIEUW-VENNEP

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBC 2148513918029
2.AFC 3147433329025
3.Velsen Rkvv 3147343226024
4.ADO '20 3157353829024
5.DSS 2147252117023
6.Hoofddorp s.v. 3157263234023
7.AGB 2136253625020
8.DSOV 2156273132020
9.Hillegom sv 3165382831018
10.Vitesse 22 2114252115014
11.DIOS sv. 2124171940013
12.VSV 2134183035013
13.Schoten vv. 2142210194808
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hollandia T 222006106
2.Velsen Rkvv 321013303
3.FC Den Helder 220020500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ADO '20 2110011003
2.Kampong 211007003
3.Zeeburgia avv 211007003
4.DEM (RKVV) 211006103
5.Bloemendaal 211005003
6.Fortuna Wormerveer sv 211005003
7.ZAP 211005003
8.Pancratius Rksv 211004003
9.RODA '23 Rksv 211004003
10.AFC 211008503
11.Hillegom sv 211003003
12.FC Uitgeest 211003003
13.Velsen Rkvv 211004203
14.Hollandia T 211003103
15.Swift 311003103
16.Hooglanderveen 211002003
17.KFC 211002003
18.Hoogland 211005403
19.Geel Wit '20 sv. 211004303
20.Rijp (de) 211004303
21.Zaanlandia 211004303
22.Hercules 211003203
23.Sterrenwijk 211003203
24.SDO 211002103
25.Buitenveldert sc. 311001003
26.Spaarnwoude sv. 211001003
27.WSV 1930 211003303
28.Vitesse 22 311001103
29.Houten 200000000
30.JSV Nieuwegein 200000000
31.SCH '44 200000000
32.UVV 200000000
33.SVA 210013300
34.SV Spartanen 210011100
35.Goy 't 210014500
36.Hillegom sv 410013400
37.Kolping Boys 210013400
38.Purmerend 210013400
39.Elinkwijk 210012300
40.Kampong 310012300
41.Amsvorde 210011200
42.Purmersteijn 210010100
43.SDZ 210010100
44.Dijk De asv 210012400
45.Kleine Sluis 210011300
46.RKDES 210011300
47.AFC Quick 1890 310010200
48.Westfriezen 210010200
49.AGB 210015800
50.WV-HEDW 310010300
51.Zouaven (de) 210010300
52.Buitenveldert sc. 410010400
53.Sporting Martinus 210010400
54.Alliance '22 sv. 210011600
55.Limmen 210010500
56.Velsen Rkvv 310010500
57.VVW 210010500
58.Meer De sv. 410010700
59.PVCV 210010700
60.Kennemers (de) 2100101100

Spelers (3)

Team resultaten

ADOAFCAGBDIODSODSSHBCHilHooSchVelVitVSV
ADO '20 31 - 43 - 12 - 4
AFC 32 - 23 - 2
AGB 26 - 02 - 2
DIOS sv. 21 - 3 - 3 - 2
DSOV 23 - 23 - 11 - 3
DSS 21 - 12 - 1
HBC 22 - 2
Hillegom sv 33 - 31 - 21 - 1
Hoofddorp s.v. 31 - 02 - 1
Schoten vv. 20 - 1
Velsen Rkvv 31 - 30 - 42 - 5 -
Vitesse 22 2 -
VSV 22 - 1 -

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 11".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 1e KO ronde (zondag)".