Zondag 3

6e in poule 2e klasse B
2e in poule Groep 2 11
13e in poule Groep 2 1e KO ronde (zondag)
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 12 mei
2
Vitesse 22 2
5
AGB 2
6
HBC 2
1
Velsen Rkvv 3
1
DSS 2
1
VSV 2
3
Hoofddorp s.v. 3
1
AFC 3
4
Schoten vv. 2
4
ADO '20 3
2
Hillegom sv 3
0
DIOS sv. 2
Zondag 19 mei
2
ADO '20 3
3
Hillegom sv 3
6
DSOV 2
4
DIOS sv. 2
2
AFC 3
2
HBC 2
1
Vitesse 22 2
0
Schoten vv. 2
3
VSV 2
0
Hoofddorp s.v. 3
2
AGB 2
4
DSS 2

Wedstrijdschema

DIOS 2
Velsen 3
Uit
26-05-2019 11:30
Nr. 12846033CO
Scheidsrechter: R.D. (Raul) Morell y Carstensen, . Sportpark: Dotterbloemstraat 1, 2153 ES NIEUW-VENNEP

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBC 22314726327049
2.DSS 22313464731043
3.VSV 22412485945040
4.ADO '20 32311486844037
5.AFC 3239685050033
6.Velsen Rkvv 32394104857031
7.Hoofddorp s.v. 32394104554031
8.AGB 22393116052030
9.Vitesse 22 22385104446029
10.Hillegom sv 32384114445028
11.DSOV 22384114953028
12.DIOS sv. 22371153681022
13.Schoten vv. 22356123664021
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hollandia T 222006106
2.Velsen Rkvv 321013303
3.FC Den Helder 220020500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ADO '20 2110011003
2.Kampong 211007003
3.Zeeburgia avv 211007003
4.DEM (RKVV) 211006103
5.Bloemendaal 211005003
6.Fortuna Wormerveer sv 211005003
7.ZAP 211005003
8.Pancratius Rksv 211004003
9.RODA '23 Rksv 211004003
10.AFC 211008503
11.Hillegom sv 211003003
12.FC Uitgeest 211003003
13.Velsen Rkvv 211004203
14.Hollandia T 211003103
15.Swift 311003103
16.Hooglanderveen 211002003
17.KFC 211002003
18.Hoogland 211005403
19.Geel Wit '20 sv. 211004303
20.Rijp (de) 211004303
21.Zaanlandia 211004303
22.Hercules 211003203
23.Sterrenwijk 211003203
24.SDO 211002103
25.Buitenveldert sc. 311001003
26.Spaarnwoude sv. 211001003
27.WSV 1930 211003303
28.Vitesse 22 311001103
29.Houten 200000000
30.JSV Nieuwegein 200000000
31.SCH '44 200000000
32.UVV 200000000
33.SVA 210013300
34.SV Spartanen 210011100
35.'t Goy 210014500
36.Hillegom sv 410013400
37.Kolping Boys 210013400
38.Purmerend 210013400
39.Elinkwijk 210012300
40.Kampong 310012300
41.Amsvorde 210011200
42.Purmersteijn 210010100
43.SDZ 210010100
44.Dijk De asv 210012400
45.Kleine Sluis 210011300
46.RKDES 210011300
47.AFC Quick 1890 310010200
48.Westfriezen 210010200
49.AGB 210015800
50.WV-HEDW 310010300
51.Zouaven (de) 210010300
52.Buitenveldert sc. 410010400
53.Sporting Martinus 210010400
54.Alliance '22 sv. 210011600
55.Limmen 210010500
56.Velsen Rkvv 310010500
57.VVW 210010500
58.Meer De sv. 410010700
59.PVCV 210010700
60.Kennemers (de) 2100101100

Spelers (3)

Team resultaten

ADOAFCAGBDIODSODSSHBCHilHooSchVelVitVSV
ADO '20 31 - 42 - 33 - 16 - 15 - 12 - 4
AFC 32 - 23 - 13 - 42 - 22 - 23 - 2
AGB 20 - 51 - 26 - 02 - 42 - 23 - 36 - 21 - 3
DIOS sv. 20 - 51 - 30 - 41 - 32 - 03 - 2
DSOV 23 - 23 - 26 - 42 - 41 - 23 - 11 - 3
DSS 23 - 25 - 21 - 12 - 02 - 12 - 21 - 1
HBC 21 - 01 - 02 - 26 - 17 - 11 - 2
Hillegom sv 33 - 32 - 01 - 24 - 01 - 1
Hoofddorp s.v. 33 - 12 - 33 - 31 - 01 - 12 - 12 - 1
Schoten vv. 24 - 44 - 23 - 10 - 12 - 02 - 2
Velsen Rkvv 31 - 30 - 30 - 46 - 42 - 54 - 2
Vitesse 22 23 - 13 - 12 - 54 - 11 - 11 - 02 - 2
VSV 22 - 13 - 27 - 02 - 13 - 00 - 04 - 12 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 11".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 1e KO ronde (zondag)".