Zondag 3

3e in poule 3e klasse C
1e in poule Groep 2 25
2e in poule Groep 2 14
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Velsen 3ZO
TABA afc 3
Thuis
25-04-2021 13:00
Veld: VELD1
Nr. 14810347CO
Nieuw West United SV 2
Velsen 3ZO
Uit
09-05-2021 12:00
Nr. 14810115CO
Sportpark: Bok de Korverweg 12, 1067 HR AMSTERDAM
Velsen 3ZO
Spaarnwoude 2
Thuis
16-05-2021 13:00
Veld: VELD2
Nr. 14808951CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.vv Zwanenburg 34310118010
2.Swift 5430113909
3.Velsen Rkvv 3430111709
4.Spaarnwoude sv. 2421115507
5.Nieuw West United SV 23201131106
6.Onze Gezellen 2420211706
7.Kampong 5420210806
8.Alliance '22 sv. 342028706
9.Schoten vv. 231113704
10.Buitenveldert sc. 241129904
11.DSOV 24112111304
12.Kennemers (de) 2403191303
13.TABA afc 3300341200
14.Geel Wit '20 sv. 2300331500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv 3330013809
2.Zaandijk 23201141006
3.TABA afc 231024703
4.Parkstad SV 2300361200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SDZ 300000000
2.Velsen Rkvv 300000000

Spelers (8)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse C".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 25".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 14".