Zondag 3

2e in poule 2e klasse B
2e in poule Groep 2 11
13e in poule Groep 2 1e KO ronde (zondag)
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 2 december
3
Hoofddorp s.v. 3
3
AGB 2
1
Schoten vv. 2
1
AFC 3
5
Vitesse 22 2
2
VSV 2
5
HBC 2
1
DIOS sv. 2
2
DSS 2
1
DSOV 2
2
Hillegom sv 3
2
Velsen Rkvv 3
Zondag 9 december
0
VSV 2
0
AGB 2
5
DSOV 2
1
Hoofddorp s.v. 3
1
ADO '20 3
1
DSS 2
5
Velsen Rkvv 3
0
Schoten vv. 2
1
AFC 3
0
Vitesse 22 2
1
Hillegom sv 3
4
HBC 2

Wedstrijdschema

Hoofddorp s.v. 3
Velsen 3
Uit
16-12-2018 11:00
Nr. 12842376CO
Scheidsrechter: A. (Anne) deJong, . Sportpark: IJweg 1155, 2133 MJ HOOFDDORP
Velsen 3
Hoofddorp s.v. 3
Thuis
13-01-2019 13:00
Veld: VELD2
Nr. 12852677CO
Velsen 3
Vitesse 22 2
Thuis
20-01-2019 13:00
Veld: VELD2
Nr. 12851588CO
VSV 2
Velsen 3
Uit
27-01-2019 11:15
Nr. 12843569CO
Sportpark: Hofgeesterweg 14, 1991 AD VELSERBROEK
Velsen 3
AFC 3
Thuis
03-02-2019 13:00
Veld: VELD2
Nr. 12852457CO
DSS 2
Velsen 3
Uit
10-02-2019 11:15
Nr. 12847388CO
Sportpark: Pim Mulierlaan 1, 2024 BT HAARLEM
Velsen 3
DSOV 2
Thuis
17-02-2019 13:00
Veld: VELD2
Nr. 12847075CO
ADO '20 3
Velsen 3
Uit
10-03-2019 11:00
Nr. 12837796CO
Sportpark: Oosterweg 4 C, 1968 KM HEEMSKERK
Velsen 3
AGB 2
Thuis
17-03-2019 13:00
Veld: VELD1
Nr. 12853135CO
Vitesse 22 2
Velsen 3
Uit
24-03-2019 11:00
Nr. 12837189CO
Sportpark: Puikman 2, 1901 NN CASTRICUM
Schoten 2
Velsen 3
Uit
14-04-2019 11:00
Nr. 12852921CO
Sportpark: Vergierdeweg 265 A, 2026 BJ HAARLEM
Velsen 3
Hillegom sv 3
Thuis
21-04-2019 13:00
Veld: VELD2
Nr. 12836474CO
HBC 2
Velsen 3
Uit
12-05-2019 11:00
Nr. 12848401CO
Sportpark: Cruquiusweg 39, 2102 LS HEEMSTEDE
DIOS 2
Velsen 3
Uit
26-05-2019 12:00
Nr. 12846033CO
Sportpark: Dotterbloemstraat 1, 2153 ES NIEUW-VENNEP

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBC 2118213413026
2.Velsen Rkvv 3107302812024
3.ADO '20 3106222815020
4.AFC 3105232221017
5.DSS 2105141613016
6.Hillegom sv 3115152121016
7.Vitesse 22 2104152014013
8.DSOV 2103252020011
9.Hoofddorp s.v. 3103252228011
10.AGB 293152121010
11.DIOS sv. 2103161535010
12.Schoten vv. 210217143907
13.VSV 29117192804
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hollandia T 222006106
2.Velsen Rkvv 321013303
3.FC Den Helder 220020500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ADO '20 2110011003
2.Kampong 211007003
3.Zeeburgia avv 211007003
4.DEM (RKVV) 211006103
5.Bloemendaal 211005003
6.Fortuna Wormerveer sv 211005003
7.ZAP 211005003
8.Pancratius Rksv 211004003
9.RODA '23 Rksv 211004003
10.AFC 211008503
11.Hillegom sv 211003003
12.FC Uitgeest 211003003
13.Velsen Rkvv 211004203
14.Hollandia T 211003103
15.Swift 311003103
16.Hooglanderveen 211002003
17.KFC 211002003
18.Hoogland 211005403
19.Geel Wit '20 sv. 211004303
20.Rijp (de) 211004303
21.Zaanlandia 211004303
22.Hercules 211003203
23.Sterrenwijk 211003203
24.SDO 211002103
25.Buitenveldert sc. 311001003
26.Spaarnwoude sv. 211001003
27.WSV 1930 211003303
28.Vitesse 22 311001103
29.Houten 200000000
30.JSV Nieuwegein 200000000
31.SCH '44 200000000
32.UVV 200000000
33.SVA 210013300
34.SV Spartanen 210011100
35.Goy 't 210014500
36.Hillegom sv 410013400
37.Kolping Boys 210013400
38.Purmerend 210013400
39.Elinkwijk 210012300
40.Kampong 310012300
41.Amsvorde 210011200
42.Purmersteijn 210010100
43.SDZ 210010100
44.Dijk De asv 210012400
45.Kleine Sluis 210011300
46.RKDES 210011300
47.AFC Quick 1890 310010200
48.Westfriezen 210010200
49.AGB 210015800
50.WV-HEDW 310010300
51.Zouaven (de) 210010300
52.Buitenveldert sc. 410010400
53.Sporting Martinus 210010400
54.Alliance '22 sv. 210011600
55.Limmen 210010500
56.Velsen Rkvv 310010500
57.VVW 210010500
58.Meer De sv. 410010700
59.PVCV 210010700
60.Kennemers (de) 2100101100

Spelers (3)

Team resultaten

ADOAFCAGBDIODSODSSHBCHilHooSchVelVitVSV
ADO '20 37 - 36 - 11 - 11 - 10 - 57 - 0
AFC 34 - 11 - 03 - 16 - 41 - 21 - 0
AGB 27 - 01 - 21 - 23 - 1
DIOS sv. 22 - 23 - 20 - 21 - 34 - 3
DSOV 21 - 22 - 05 - 13 - 51 - 1
DSS 23 - 12 - 11 - 06 - 2
HBC 23 - 05 - 05 - 11 - 01 - 1
Hillegom sv 31 - 24 - 31 - 43 - 12 - 21 - 3
Hoofddorp s.v. 31 - 23 - 34 - 25 - 4
Schoten vv. 21 - 12 - 34 - 11 - 50 - 6
Velsen Rkvv 32 - 03 - 03 - 12 - 25 - 02 - 2
Vitesse 22 22 - 01 - 30 - 11 - 25 - 2
VSV 20 - 20 - 01 - 31 - 23 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 11".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 1e KO ronde (zondag)".