Zondag 7

10e in poule 7e klasse 06*
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (10e in poule 7e klasse 06*)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DSOV 4330025509
2.Wijk aan Zee 2330016409
3.Spaarnwoude sv. 4320191306
4.HBC 5211010404
5.DSOV 5411291304
6.SVIJ 411004103
7.Hillegom sv 921015803
8.Bloemendaal 5410372103
9.Bloemendaal 4300361100
10.Velsen Rkvv 7300351600

Spelers (14)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "7e klasse 06*".