Zondag 8

2e in poule 5e klasse 05
1e in poule Groep 2 36
1e in poule Groep 2 03
2e in poule Groep 2 1
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 29 maart
DSOV 3
Velsen Rkvv 8
Pancratius Rksv 4
FC Aalsmeer 3
Alliance '22 sv. 5
Hoofddorp s.v. 6
Koninklijke HFC 4
Overbos sv. 2
Hoofddorp s.v. 5
Spaarnwoude sv. 3
Zondag 5 april
Spaarnwoude sv. 3
Koninklijke HFC 4
Overbos sv. 2
Hoofddorp s.v. 5
Velsen Rkvv 8
Alliance '22 sv. 5
FC Aalsmeer 3
Heemstede hfc 2
Hoofddorp s.v. 6
DSOV 3

Wedstrijdschema

Hoofddorp s.v. 6
Velsen 8
Uit
19-04-2020 14:30
Nr. 13943034CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
Velsen 8
Overbos 2
Thuis
03-05-2020 13:00
Veld: VELD2
Nr. 13944663CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
Overbos 2
Velsen 8
Uit
10-05-2020 12:00
Nr. 13943119CO
Sportpark: Leenderbos 101, 2134 TZ HOOFDDORP
Velsen 8
Hoofddorp s.v. 5
Thuis
17-05-2020 13:00
Veld: VELD3
Nr. 13944661CO
Velsen 8
Hoofddorp s.v. 6
Thuis
24-05-2020 13:00
Veld: VELD3
Nr. 13944662CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Heemstede hfc 21511134414034
2.Velsen Rkvv 81210204624032
3.Pancratius Rksv 4158345429027
4.DSOV 3158344433027
5.Hoofddorp s.v. 6108113113025
6.Overbos sv. 2135263540017
7.Spaarnwoude sv. 3154473140016
8.FC Aalsmeer 3134181738013
9.Hoofddorp s.v. 5133010183309
10.Koninklijke HFC 4142111265307
11.Alliance '22 sv. 5131210215005
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv 8321010707
2.Vitesse 22 6320112906
3.VSV 3302191002
4.Egmondia 230122701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv 811006203
2.Terrasvogels 310012600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoofddorp s.v. 411007103
2.Velsen Rkvv 810011700

Team nieuws

Velsen 8 wint bekerfinale

Maandag 4 juni 2018

Op 3 juni speelde Velsen 8 de bekerfinale tegen Aurora 3. Velsen 8 wist met 3-1 te winnen. De KNVB bekerfinale West 1 werd gespeeld bij Legmeervogels in Uithoorn.
Het team werd onlangs al kampioen in hun klasse en mocht dus de dubbel op hun naam schrijven. Geweldig gedaan mannen.

Grote klasse !!

Lees meer

Velsen 8 kampioen

Maandag 21 mei 2018

Ook Velsen 8 is eerste pinksterdag kampioen geworden en dat is geweldig gevierd. 
Een nieuw vriendenteam dat aan het begin van het seizoen aangaf we worden kampioen. Dat is dus gelukt!!
Grote klasse en van harte gefeliciteerd. Nu op naar de bekerfinale 3 juni a.s.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (17)

Team resultaten

AllDSOFCAHeeHooKonOvePanSpaVelvvZ
Alliance '22 sv. 5 - 1 - 20 - 6 - 4 - 22 - 52 - 52 - 33 - 413 - 2
DSOV 33 - 30 - 33 - 45 - 27 - 04 - 24 - 2 -
FC Aalsmeer 32 - 3 - 1 - 04 - 24 - 21 - 8 - 0 - 73 - 1
Heemstede hfc 24 - 06 - 01 - 00 - 12 - 01 - 05 - 32 - 3
Hoofddorp s.v. 66 - 0 - - - 4 - 33 - 0 - - 3 - 43 - 1
Koninklijke HFC 4 - 1 - 12 - 01 - 4 - 2 - 77 - 21 - 4
Overbos sv. 25 - 32 - 22 - 2 - 5 - 20 - 27 - 37 - 3
Pancratius Rksv 41 - 4 - 1 - 22 - 09 - 06 - 31 - 12 - 29 - 4
Spaarnwoude sv. 31 - 12 - 01 - 11 - 2 - 2 - 13 - 4 -
Velsen Rkvv 8 - 4 - 34 - 15 - 3 - - - 2 - 23 - 17 - 0
vv Zwanenburg 4 - 0 - 32 - 4 -

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 36".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 03".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 1".