Zondag 8

3e in poule 5e klasse 05
1e in poule Groep 2 36
2e in poule Groep 2 03
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 6 oktober
1
Pancratius Rksv 4
4
DSOV 3
4
FC Aalsmeer 3
2
Overbos sv. 2
0
Heemstede hfc 2
1
Hoofddorp s.v. 6
1
Koninklijke HFC 4
4
Velsen Rkvv 8
Zondag 13 oktober
7
Overbos sv. 2
3
Spaarnwoude sv. 3
5
Velsen Rkvv 8
3
Heemstede hfc 2
4
Hoofddorp s.v. 6
3
Koninklijke HFC 4

Wedstrijdschema

Terrasvogels 3
Velsen 8
Uit
20-10-2019 11:00
Nr. 14166427BE
Sportpark: Sportlaan 3, 2082 XM SANTPOORT-ZUID
Hoofddorp s.v. 5
Velsen 8
Uit
27-10-2019 14:30
Nr. 13943023CO
Sportpark: IJweg 1155, 2133 MJ HOOFDDORP
Velsen 8
Pancratius 4
Thuis
03-11-2019 13:00
Veld: VELD4
Nr. 13944667CO
Velsen 8
FC Aalsmeer 3
Thuis
10-11-2019 13:00
Veld: VELD3
Nr. 13944669CO
Spaarnwoude 3
Velsen 8
Uit
17-11-2019 11:00
Nr. 13942980CO
Sportpark: Ringweg 12 A, 2064 KE SPAARNDAM
Velsen 8
DSOV 3
Thuis
24-11-2019 13:00
Veld: VELD4
Nr. 13944665CO
Alliance 22 5
Velsen 8
Uit
01-12-2019 11:45
Nr. 13948675CO
Sportpark: Zeedistelweg 2, 2015 KT HAARLEM
Velsen 8
Hoofddorp s.v. 6
Thuis
08-12-2019 13:00
Veld: VELD4
Nr. 13944662CO
Pancratius 4
Velsen 8
Uit
19-01-2020 11:00
Nr. 13944635CO
Sportpark: Lindberghstraat 50, 1171 GC BADHOEVEDORP
Velsen 8
Spaarnwoude 3
Thuis
26-01-2020 13:00
Veld: VELD2
Nr. 13944660CO
FC Aalsmeer 3
Velsen 8
Uit
09-02-2020 11:30
Nr. 13950162CO
Sportpark: Beethovenlaan 120, 1431 WZ AALSMEER
Heemstede 2
Velsen 8
Uit
08-03-2020 11:30
Nr. 13944016CO
Sportpark: Sportparklaan 6, 2103 VT HEEMSTEDE
Velsen 8
Kon. HFC 4
Thuis
15-03-2020 13:00
Veld: VELD3
Nr. 13944659CO
DSOV 3
Velsen 8
Uit
29-03-2020 12:30
Nr. 13944071CO
Sportpark: Zijdewinde 3, 2141 VA VIJFHUIZEN
Velsen 8
Alliance 22 5
Thuis
05-04-2020 13:00
Veld: VELD3
Nr. 13944668CO
Hoofddorp s.v. 6
Velsen 8
Uit
19-04-2020 14:30
Nr. 13943034CO
Sportpark: IJweg 1155, 2133 MJ HOOFDDORP
Overbos 2
Velsen 8
Uit
10-05-2020 12:00
Nr. 13943119CO
Sportpark: Leenderbos 101, 2134 TZ HOOFDDORP
Velsen 8
Hoofddorp s.v. 5
Thuis
17-05-2020 13:00
Veld: VELD3
Nr. 13944661CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoofddorp s.v. 633009309
2.DSOV 332109407
3.Velsen Rkvv 822009406
4.Overbos sv. 23201141006
5.Heemstede hfc 242028706
6.FC Aalsmeer 321014603
7.Hoofddorp s.v. 521012403
8.Koninklijke HFC 4401361101
9.Alliance '22 sv. 510013500
10.Pancratius Rksv 420022600
11.Spaarnwoude sv. 3200251100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv 8321010707
2.Vitesse 22 6320112906
3.VSV 3302191002
4.Egmondia 230122701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Terrasvogels 300000000
2.Velsen Rkvv 800000000

Team nieuws

Velsen 8 wint bekerfinale

Maandag 4 juni 2018

Op 3 juni speelde Velsen 8 de bekerfinale tegen Aurora 3. Velsen 8 wist met 3-1 te winnen. De KNVB bekerfinale West 1 werd gespeeld bij Legmeervogels in Uithoorn.
Het team werd onlangs al kampioen in hun klasse en mocht dus de dubbel op hun naam schrijven. Geweldig gedaan mannen.

Grote klasse !!

Lees meer

Velsen 8 kampioen

Maandag 21 mei 2018

Ook Velsen 8 is eerste pinksterdag kampioen geworden en dat is geweldig gevierd. 
Een nieuw vriendenteam dat aan het begin van het seizoen aangaf we worden kampioen. Dat is dus gelukt!!
Grote klasse en van harte gefeliciteerd. Nu op naar de bekerfinale 3 juni a.s.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (17)

Team resultaten

AllDSOFCAHeeHooKonOvePanSpaVel
Alliance '22 sv. 5
DSOV 34 - 2
FC Aalsmeer 30 - 44 - 2
Heemstede hfc 20 - 1
Hoofddorp s.v. 64 - 3
Koninklijke HFC 41 - 11 - 4
Overbos sv. 25 - 37 - 3
Pancratius Rksv 41 - 41 - 2
Spaarnwoude sv. 3
Velsen Rkvv 85 - 3 -

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 36".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 03".