Zondag 8

2e in poule 5e klasse 05
1e in poule Groep 2 36
1e in poule Groep 2 03
2e in poule Groep 2 1
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 9 februari
FC Aalsmeer 3
Velsen Rkvv 8
Overbos sv. 2
Pancratius Rksv 4
Spaarnwoude sv. 3
Hoofddorp s.v. 6
Koninklijke HFC 4
Alliance '22 sv. 5
vv Zwanenburg 4
Hoofddorp s.v. 5
Zondag 16 februari
Velsen Rkvv 8
Overbos sv. 2
7
Koninklijke HFC 4
2
Spaarnwoude sv. 3
Hoofddorp s.v. 6
Hoofddorp s.v. 5
2
Alliance '22 sv. 5
5
Pancratius Rksv 4
Heemstede hfc 2
DSOV 3

Wedstrijdschema

FC Aalsmeer 3
Velsen 8
Uit
01-03-2020 11:30
Nr. 13950162CO
Scheidsrechter: Afgeschermd, , Sportpark: Beethovenlaan 120, 1431 WZ AALSMEER
Heemstede 2
Velsen 8
Uit
08-03-2020 11:30
Nr. 13944016CO
Sportpark: Sportparklaan 6, 2103 VT HEEMSTEDE
Velsen 8
Kon. HFC 4
Thuis
15-03-2020 13:00
Veld: VELD3
Nr. 13944659CO
DSOV 3
Velsen 8
Uit
29-03-2020 10:30
Nr. 13944071CO
Scheidsrechter: P. (Patrick) Juffermans, , Sportpark: Zijdewinde 3, 2141 VA VIJFHUIZEN
Velsen 8
Alliance 22 5
Thuis
05-04-2020 13:00
Veld: VELD3
Nr. 13944668CO
Hoofddorp s.v. 6
Velsen 8
Uit
19-04-2020 14:30
Nr. 13943034CO
Sportpark: IJweg 1155, 2133 MJ HOOFDDORP
Overbos 2
Velsen 8
Uit
10-05-2020 12:00
Nr. 13943119CO
Sportpark: Leenderbos 101, 2134 TZ HOOFDDORP
Velsen 8
Hoofddorp s.v. 5
Thuis
17-05-2020 13:00
Veld: VELD3
Nr. 13944661CO
Velsen 8
Hoofddorp s.v. 6
Thuis
24-05-2020 13:00
Veld: VELD3
Nr. 13944662CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Heemstede hfc 21310123611031
2.Velsen Rkvv 8108203622026
3.Pancratius Rksv 4137335025024
4.DSOV 3137334025024
5.Hoofddorp s.v. 697112912022
6.Overbos sv. 2115153336016
7.Spaarnwoude sv. 3134362937015
8.FC Aalsmeer 3114071529012
9.Koninklijke HFC 4132110254907
10.Hoofddorp s.v. 5122010143206
11.Alliance '22 sv. 5121110204904
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv 8321010707
2.Vitesse 22 6320112906
3.VSV 3302191002
4.Egmondia 230122701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv 811006203
2.Terrasvogels 310012600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoofddorp s.v. 411007103
2.Velsen Rkvv 810011700

Team nieuws

Velsen 8 wint bekerfinale

Maandag 4 juni 2018

Op 3 juni speelde Velsen 8 de bekerfinale tegen Aurora 3. Velsen 8 wist met 3-1 te winnen. De KNVB bekerfinale West 1 werd gespeeld bij Legmeervogels in Uithoorn.
Het team werd onlangs al kampioen in hun klasse en mocht dus de dubbel op hun naam schrijven. Geweldig gedaan mannen.

Grote klasse !!

Lees meer

Velsen 8 kampioen

Maandag 21 mei 2018

Ook Velsen 8 is eerste pinksterdag kampioen geworden en dat is geweldig gevierd. 
Een nieuw vriendenteam dat aan het begin van het seizoen aangaf we worden kampioen. Dat is dus gelukt!!
Grote klasse en van harte gefeliciteerd. Nu op naar de bekerfinale 3 juni a.s.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (17)

Team resultaten

AllDSOFCAHeeHooKonOvePanSpaVelvvZ
Alliance '22 sv. 51 - 20 - 64 - 22 - 52 - 52 - 33 - 413 - 2
DSOV 33 - 30 - 33 - 45 - 27 - 04 - 2
FC Aalsmeer 32 - 31 - 04 - 24 - 21 - 8 - 3 - 1
Heemstede hfc 24 - 0 - 1 - 00 - 12 - 01 - 05 - 3
Hoofddorp s.v. 66 - 01 - 20 - 5 - 4 - 33 - 01 - 13 - 43 - 1
Koninklijke HFC 4 - 1 - 12 - 02 - 77 - 21 - 4
Overbos sv. 25 - 32 - 25 - 2 - 7 - 37 - 3
Pancratius Rksv 41 - 41 - 22 - 09 - 06 - 31 - 12 - 29 - 4
Spaarnwoude sv. 32 - 01 - 1 - 2 - 13 - 4 -
Velsen Rkvv 84 - 34 - 15 - 3 - - 2 - 23 - 17 - 0
vv Zwanenburg 4 - 0 - 32 - 4 -

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 36".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 03".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 1".