Zondag 8

2e in poule 5e klasse 05
1e in poule Groep 2 36
1e in poule Groep 2 03
2e in poule Groep 2 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Heemstede hfc 21511134414034
2.Velsen Rkvv 81210204624032
3.Pancratius Rksv 4158345429027
4.DSOV 3158344433027
5.Hoofddorp s.v. 6108113113025
6.Overbos sv. 2135263540017
7.Spaarnwoude sv. 3154473140016
8.FC Aalsmeer 3134181738013
9.Hoofddorp s.v. 5133010183309
10.Koninklijke HFC 4142111265307
11.Alliance '22 sv. 5131210215005
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv 8321010707
2.Vitesse 22 6320112906
3.VSV 3302191002
4.Egmondia 230122701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Velsen Rkvv 811006203
2.Terrasvogels 310012600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoofddorp s.v. 411007103
2.Velsen Rkvv 810011700

Team nieuws

Velsen 8 wint bekerfinale

Maandag 4 juni 2018

Op 3 juni speelde Velsen 8 de bekerfinale tegen Aurora 3. Velsen 8 wist met 3-1 te winnen. De KNVB bekerfinale West 1 werd gespeeld bij Legmeervogels in Uithoorn.
Het team werd onlangs al kampioen in hun klasse en mocht dus de dubbel op hun naam schrijven. Geweldig gedaan mannen.

Grote klasse !!

Lees meer

Velsen 8 kampioen

Maandag 21 mei 2018

Ook Velsen 8 is eerste pinksterdag kampioen geworden en dat is geweldig gevierd. 
Een nieuw vriendenteam dat aan het begin van het seizoen aangaf we worden kampioen. Dat is dus gelukt!!
Grote klasse en van harte gefeliciteerd. Nu op naar de bekerfinale 3 juni a.s.

Lees meer
Toon al het nieuws

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "5e klasse 05".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 36".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 03".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 1".