• Velsen Rkvv VR30+1 vrijdag

  • Velsen Rkvv VR30+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 apr. 20:00Kennemers (de) VR30+2 - Velsen Rkvv VR30+1Sportpark Adrichem
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 apr.Velsen Rkvv VR30+1 - Kolping Boys VR30+33 - 1
  • Poulestanden Velsen Rkvv VR30+1 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Overbos sv. VR30+212102076195732
    2Kennemers (de) VR30+1117043027321
    3Kennemers (de) VR30+21161451312019
    4Jong Holland VR30+1115334246-418
    5JVC VR30+1114342119215
    6Velsen Rkvv VR30+1123182042-2210
    7Limmen VR30+1122192953-247
    8Kolping Boys VR30+36015739-321
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dickmann, AmberTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Kennemers (de) VR30+2

    VS

    Velsen Rkvv VR30+1

    26 april 202420:00 uur
    Sportpark Adrichem veld 1-Kennemers A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Velsen Rkvv VR30+1

    204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitievorm 7x7

    1,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,83

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd