• 3

  • Velsen Rkvv 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoog, Jochem deOverige stafTeammanager
    Vinke, CalvinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 13:00Swift 6 - Velsen Rkvv 3Sportpark Olympiaplein
    12 feb. 11:00Velsen Rkvv 3 - PVCV 2Sportpark Driehuis
    19 feb. 12:30Swift 11 - Velsen Rkvv 3Sportpark Olympiaplein
    26 feb. 13:00Velsen Rkvv 3 - NFC 2Sportpark Driehuis
    5 mrt. 12:00Velsen Rkvv 3 - Swift 7Sportpark Driehuis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 jan.Buitenveldert sc. 3 - Velsen Rkvv 32 - 4
  • Poulestanden Velsen Rkvv 3 ( 3e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 41393155193630
    2Velsen Rkvv 31182129151426
    3Batavia '90 31471640261422
    4Swift 6126333331221
    5Buitenveldert sc. 3126242719820
    6Swift 7136253728920
    7NFC 2105141815316
    8PVCV 21243540301015
    9Alliance '22 sv. 3135082130-915
    10Atletico Club Amsterdam 2103342436-1212
    11Onze Gezellen 2124082439-1512
    12WV-HEDW 3114252825311
    13Heemstede hfc 2112271734-178
    14Meteoor De sv. 210109854-463

    Poulestanden Velsen Rkvv 3 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Velsen Rkvv 322006246
    2Kolping Boys 221014223
    3Schoten vv. 2200217-60

    Poulestanden Velsen Rkvv 3 ( Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 1 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Velsen Rkvv 311003123
    2Zaandijk 2100113-20

    Poulestanden Velsen Rkvv 3 ( Mannen beker reserve zondag 1/8 finales Groep 1 1/8 finales Groep 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Swift 511009273
    2Vreeswijk 211004223
    3Texel 94 211003123
    4Velsen Rkvv 311003123
    5Swift 1111002023
    6Dynamo 211002113
    7FIT avv 311002113
    8PVCV 311003303
    9Meteoor De sv. 210013300
    10s.v. Enkhuizen 3100112-10
    11Heemstede hfc 2100112-10
    12Zwaluwen Utrecht '11 2100124-20
    13Onze Gezellen 2100113-20
    14VVS 46 4100113-20
    15Waterwijk asc 2100102-20
    16DEVO'58 2100129-70

    Poulestanden Velsen Rkvv 3 ( Mannen beker reserve zondag 1/4 finales Groep 1 1/4 finales Groep 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dynamo 200000000
    2FIT avv 300000000
    3PVCV 300000000
    4Swift 1100000000
    5Swift 500000000
    6Texel 94 200000000
    7Velsen Rkvv 300000000
    8Vreeswijk 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blokland, SanderTeamspeler
    Braaij, SvenTeamspeler
    Does, TimothyTeamspeler
    Groffen, TomTeamspeler
    Heeremans, HasTeamspeler
    Hermans, DaanTeamspeler
    Hoog, Jochem deTeamspeler
    Lamers, NickTeamspeler
    Lamers, TomTeamspeler
    Nijman, SebastiaanTeamspeler
    Swier, JurTeamspeler
    Vork, BoudewijnTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Swift 6

    VS

    Velsen Rkvv 3

    05 februari 202313:00 uur
    Sportpark Olympiaplein veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Velsen Rkvv 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,36

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd